Lista ocen Mazda 6 II Kombi (56) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Nie jeździłem Rolls-Royce, który pewnie jest cichy. Tu miło słychać silnik benzynowy. Czasem go nie słychać i zdarza mi się na parkingu zapalić zapalony już samochód. Szum jazdy wiele zależy od opon. Oryginalne Bridgestone Potenza dają słyszalne szumy toczenia, ale są cichutkie na nierównościach. Zimowe Continental TS830 mają praktycznie niesłyszalne szumy toczenia więc w samochodzie jest jeszcze ciszej. Jednak na nierównościach w asfalcie...
~Tryq
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Wyciszenie silnika jak już pisałem rewelacyjne. Głośność nawet przy prędkościach powyżej 160km/h prawie niezauważalna, można spokojnie rozmawiać bez podnoszenia głosu i przy włączonej muzyce. Przy 200km/h słyszałem przyspieszone oddechy współpasażerów więc chyba nie jest źle. Jedyna wada jest przenoszenie hałasu przez twarde zawieszenie i słabo wyciszone nadkola. Wadą są tez słabo wyciszone drzwi co przy głosnym słuchaniu muzyki na...
~JAREK P.
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Jak na diesla bardzo dobrze, silnik delikatny i cichutki na jałowym biegu ( jakby to był jakiś malutki motorek ), przy agresywnym traktowaniu dość głośny, ale dużo bardziej przyjazny dla uszu niż 1.9 TDI. Cichszy niż większość benzyniaków piłowanych na wysokich obrotach.
~marko polo
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Hałas ze strony relingów i lusterek bocznych oraz paliwa przelewającego się w baku. Zimą pod wpływem ciepła lekko trzeszczy konsola, słychać również pracujące webasto oraz wszelkie inne odgłosy ze strony nadkoli i progów.
~mazdzior
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Wg mnie wysieczenie jest słąbe, fakt do 90 auta nie słychać,ale jadąc autostradą nie da się rozmawiać, radia nie słychać, wg mnie porażka.
~SzymonG.
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
do 130km/h jest super , do 160km/h znośnie do 215km/h jest dość głośno ale spala wtedy tylko 12l więc coś za coś . szkoda ale podobno w sedanie jest ciho
~Adam Kurtys
Kombi 2.5 MZR 170KM 125kW
No tu niestety porażka auto za takie pieniądze powinno być słychać tylko z zewnątrz. silnik 4-cylindrowy nie brzmi ładnie przy wyższych obrotach.
~Łukasz
Kombi 2.5 MZR 170KM 125kW
Tego mocno się obawiałem. Jestem jednak pozytywnie zaskoczony chociaż w tej klasie auta mogłoby być zdecydowanie lepiej.
~Andrzej
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Ja nie narzekam a głuchy nie jestem. System Bose sprawuje się słabo mimo subufera. Większość pasażerów chwali wyciszenie.
~majdanm
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
przy predkosci autostradowej (przepisowej) jest naprawde cicho. szum opon i wiatru jest znikomy a silnika nie slychac prawie wogole.
Mazda 6 II Kombi