Lista ocen Mazda 6 II (30)

~Michał
Hatchback 2.5 MZR 170KM 125kW
Samochód sprowadzony z niemiec w 2016 roku z przebiegieł 150 000 km, od pierwszego właściciela. Samochód do 150 000 km bez żadnych usterek, był w idealnym stanie, w środku wyglądał jak nowy, idealny stan techniczny. Udokumentowany przebieg, wszystko serwisowane w ASO. Przy przebiegu 35 000 km założono instalację gazową. Chcę zaznaczyć, że samochód był prowadzony w bardzo zdrowy sposób, żadnego gazowania na zimnym silniku, żadnych krótkich...
~Robert
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Chciałem kupić insignie, wybrałem mazdę. Czytałem opinie mazdy na tym forum i zwłaszcza jedna przykuła moją uwagę - bardzo negatywna- ja nie mogę się doszukać takich wad w mojej maździe (może poza jednej). Polecam każdemu. Ma świetny wygląd, przestronne wnętrze i bardzo fajne gadżety np. sterowanie klimatyzacją z kierownicy. Zainteresowanych namawiam na jazdę próbna
2,9
~Jacek
Hatchback Facelifting 2.5 MZR 170KM 125kW
Mnóstwo drobnych problemów. Auto relatywnie drogie jeśli wziąć pod uwagę krótką żywotność poszczególnych elementów. Niedopracowane. Uwaga - TRAGICZNY serwis i obsługa gwarancyjna. Producent albo obarcza użytkownika za wszelkie problemy albo stwierdza, że problem nie istnieje. Kpiny.
2,9
~lubik
Hatchback 2.5 MZR 170KM 125kW
Jestem rozczarowany zakupem. Wcześniej miałem Hondę , którą tylko praktycznie serwisowałem przez 4 lata ( olej , filtry , płyny + przegub ). Mazda jest zaraz druga po żonie co do wydatków koszty napraw przez niecałe 3 lata 4200 zł.
~Igor Skrzypczyński
Hatchback Facelifting 2.5 MZR 170KM 125kW
Mam swoją mazdę od nowości. Samochód wyprodukowany w roku 2012 zakupiłem w salonie w Poznaniu na wyprzedaży rocznikowej i modelowej w lutym 2013 roku w bardzo korzystnej cenie. Cena katalogowa 137.500 zł został obniżona na 97500 zł. Auto kupiłem nowiutkie bez przebiegu. Jestem bardzo zadowolony z mazdy. 2,5 litra daje możliwość dynamicznej jazdy ,ale jeżeli się postaram i jeżdżę delikatnie obchodząc się z gazem , to mój rekord minimalnego...
~Grzegorz
Sedan 2.5 MZR 170KM 125kW
Auto bardzo dobrze, kupione z USA z pewnymi obawami dotyczącymi dostępności części zamiennych lecz niesłusznymi.Zakupiłem samochód w 2010r. za 50 tyś. plus intalacja BRC 2800zł. Jeżdzę bezawaryjnie i o to chodzi, komfort podróżowania bardzo dobry(byłem nim 2 razy w Chorwacji i raz w Czarnogórze). Naprawdę polecam wszystkim wątpiącym w ten samochów. Dodatkowo nagłośnienie BOSE- super dźwięk lecz tylko z dobrej płyty CD. Następny samochód to...
~Łukasz
Kombi 2.5 MZR 170KM 125kW
Świetne, bezawaryjne auto. Fajnie się wkręca na wyższych obrotach. Duża przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Prezentuje się bardzo ładnie na 19 calowych felgach.
3,5
~brevo
Hatchback 2.5 MZR 170KM 125kW
piękna linia nadwozia, przestronne wnętrze, porządne wykończenie, nieintuicyjna obsługa np. BT i telefonu, przereklamowana niezawodność
2,4
~Adam Kurtys
Kombi 2.5 MZR 170KM 125kW
Nigdy nikomu nie poradzę tego samochodu. Wydałem w ciągu czterech lat prawie 10 tys zł na naprawy o serwisie nie wspomnę. Wrócę chyba do Mercedesa ,który to szanował moja kieszeń lepiej od żony.
~Igor
Hatchback Facelifting 2.5 MZR 170KM 125kW
Ocena bardzo dobra ,ale nie idealna. Gdyby nie konieczność wymiany skrzyni biegów przy przebiegu 60.000 km , byłaby idealna. Przejechałem 85.000 km i nie było żadnej innej awarii czy usterki.