Lista ocen Mazda 6 III Kombi (59)

3,6
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Całkiem fajne auto, które ma kilka irytujących wad. Fajnie wygląda mimo upływu lat. Szary kolor + przyciemniane szyby dobrze się prezentują. W środku dużo miejsca dla 4 osób. Bagażnik pojemny. Dobrze się prowadzi. Na szczęście nie psuje się zbyt często. Niestety czasem brakuje zmienników i na prawa boli. System audio już trochę archaiczny - słaby wyświetlacz, głośniki zdecydowanie do wymiany. Najgorsza wada to wyciszenie - naprawdę słabo....
3,8
~OldSeb
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Ogólnie nie ma dramatu jednak jest kilka wad, które spędzają sen z powiek - szczegóły poniżej.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Pierwszą opinię napisałem po zakupie przy przebiegu 6000 km.Teraz po 3 latach kolejny wpis. Byłoby "doskonale" gdyby dopracowano wyciszenie.Uważam,że auto tej klasy powinno dawać komfort jazdy w ciszy.Poza tym najlepsze auto jakim miałem okazję cieszyć się w trakcie użytkowania.Dodam,że to już 15 z kolei auto, które użytkuję kilka lat.
~Mirek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Generalnie trudno się do czegoś przyczepić, samochód wygląda dobrze i daje przyjemność z jazdy, póki co nie zawodzi.
~SouldSire
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Zastrzeżenia ograniczają się do: spalania (nie spodziewałem się, że osiągnę katalogowe, bo mam "ciężkie" kopyto, ale jednak nieśmiało liczyłem na 8-8,5, a jest 9l/100km), hałasu przy większych prędkościach (jest zdecydowanie ciszej niż w moim poprzednim aucie, ale uszczelki drzwi przednich jednak wymagają dopracowania, podobno Mazda już pochyla się nad problemem) i zestawu audio, a dokładniej jego współpracy z portem USB (nie dość,...
~Mike
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Prawie nie ma się do czego przyczepić. Denerwujące niektóre oszczędności \"na siłę\" - np. skokowa regulacja fotela pasażera i brak regulacji u pasażera odcinka lędźwiowego. Trzeba się przyzwyczaić do wymiarów auta i trudności manewrowania nim (wysoko poprowadzona linia okien, słaba widoczność maski z przodu auta etc.). Za to auto się odwdzięcza dynamiką i komfortem - przejechać 1200 km w jeden dzień i wysiąść zupełnie nie zmęczonym - bezcenne...
~Tomasz
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Czekałem na wersję po lifcie i bardzo dobrze. Światła LED sprawdzają się bardzo dobrze. Całokształt dla mnie powyżej przeciętnej. Jeździłem Mazdą i chciałem jeździć Mazdą, ale trochę "przestraszyłem" się nowego Diesla, więc wybór padł na benzynę. Nie żałuję.
~Kierowca
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Przyspieszenie rewelacyjne . Od 0 do 100 rewelacja , 100 - 200 też można nieźle poszaleć czuć te 200 KM, niestety od 200 w górę zaczynają się schody 220 jesteśmy w stanie osiągnąć na każdym odcinku ale coś więcej to już droga przez mękę max co udało mi się osiągnąć to 232 kmh (pomiar z GPS, prędkościomierz 240 kmh) . Ale aby to osiągnąć musi już być górka , niestety automat wstrzymuje 5 tys obrotów na 6 biegu i dalej nie chce iść a szkoda :) (Silnik)
~ptomek69
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, wygląd, prowadzenie, zużycie paliwa. W tym przedziale cenowym dla mnie nie ma żadnej konkurencji
4,1
~Defetysta
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Ani komfortowa ani sportowa, nijaka. Sporo poniżej tego co obiecuje wygląd i dane o osiągach na papierze. Ogólnie OK ale chyba bym nie kupił drugi raz.
Mazda 6 III Kombi