Lista ocen Mazda 6 III Kombi (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto jest jak przyklejone na zakrętach, nawet gdy wchodzimy w nie ze sporą prędkością. Wspomaganie elektryczne czasem odrobinę sztuczne, ale wszystkie auta tak teraz mają. Szkoda, że \"szóstka\" nie jest dostępna z napędem 4x4, ale kto wie - może w przyszłości? (miejsce na tunelu środkowym na montaż napędu podobno jest). Brawo za tradycyjny hamulec ręczny zamiast elektrycznego - który w awaryjnych sytuacjach jest zupełnie nieużyteczny.
~Forest
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
co do tego to jestem pod wielkim wrażeniem,na 19-to calowych felgach nierówności i dziury w asfalcie są bardzo dobrze przekazywane na zawieszenie,w środku nie słychac żadnych stuków,puków,nawet przy większych prędkościach samochód nawet na zakrętach trzyma się drogi dosłownie jak przyklejony...po prostu rewelacja
~Przemek
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Dość sztywny, ale to jest pikuś. Ocena spada przez hamulce. To auto ma wyjątkowo słabe i źle zaprojektowane hamulce. Ja nie jeżdżę jak wariat ale dużo po autostradach i dwa razy już musiałem wymieniać tarcze bo się pokrzywiły. Pierwszy raz po 38 000km a drugi po 98 000km. Te hamulce mnie bardzo zniechęciły do tego auta.
~Kierowca
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Trzymanie w zakrętach rewelacja. Niska masa , bardzo sztywna karoseria, niski profil na 19'' felgach skutkuje ->> zakręt jaki zakręt ruch kierownicą i ogień wychodzi z każdego wirażu cała reszta samochodów pozostaje w tyle.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Porównywalnie z układem znanym w tej klasie z Forda Mondeo.Dobrze trzyma się drogi a mimo kół na 19" felgach dobrze tłumi nierówności. Przewidywalny i precyzyjny układ kierowniczy.Daje frajdę z jazdy.
~Tomasz
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mazda jest lekka (z silnikiem 2.5) waży 1365 kg, i to jest bardzo dobrze czuć, zarówno w zakrętach jak i na hamowaniu. Jak przyklejona do drogi, reakcja kierownica - koła dla mnie wystarczająco dobra.
~Defetysta
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Trakcja znakomita, układ kierowniczy precyzyjny. Brakuje tylko lepszego silnika. Przy dużych prędkościach na zakrętach moim zdaniem układ kierowniczy działa zbyt ostro.
~Karlito
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jest komfortowo a jednoczesnie w zakretach sie nie przechyla. Moglby lepiej wybierac krotkie, ostre nierownosci. Mam wrazenie ze Focus zony radzi sobie z nimi lepiej.
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jeździ jak przyklejony. Zawieszenie coś pomiędzy miękkim bujaniem a lekko twardym. Cały czas masz kontrolę nad autem. Jedzie tak jak mu karzesz.
~tomek_obidzinski
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Układ dość precyzyjny i można na zakrętach dać trochę w palnik choć przyznam że jeździłem bardziej precyzyjnymi w starszych autach lecz nie jest źle
Mazda 6 III Kombi