Lista ocen Mazda 6 III Kombi (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mimo bardzo ciemnego wnętrza i ciemnej karoserii auto w każdych warunkach schładza się błyskawicznie. Ogrzewania nie było okazji dotąd próbować :), na pewno jednak spisuje się świetnie (silnik benzynowy a nie diesel) plus podgrzewane fotele w standardzie. Podobno nie oferowane jest na razie ogrzewanie postojowe do nowej \"szóstki\" ale to się zapewne w najbliższym czasie zmieni.
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Średnio. Z tyłu jest ok. Przyciemniane szyby dodatkowo dają komfort w lecie. Natomiast z przodu duża szyba i cienki dach powodują, że na wysokości głowy bywa jednak za gorąco. I nie ma mojej ulubionej opcji nawiewu tzn, środek i na szybę jednocześnie. Mogę wybierać tylko z innych opcji.
~Defetysta
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
W zasadzie OK. Lubię jeździć cały rok z włączonym trybem "auto" nie dotykając niczego poza regulacja temperatury. W tym samochodzie nie wiedzieć czemu tryb auto dmucha cały czas na nogi co czasami irytuje (np zaparowują szyby). W moim starym francuzie z 2002r. działo lepiej.
~Tomasz
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Grzeje kiedy potrzeba i tam gdzie potrzeba (nawet z tyłu są siedzenia podgrzewane elektrycznie) Chłodzi podobnie, mam jasną skórę więc nawet na słońcu nie nagrzewa się tak, że nie można wejść do środka, a po wiejściu szybko schładza lecz bez dyskomfortu zimna.
~ptomek69
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Jasna skóra się brudzi ale teraz już wiem że się nie nagrzewa, nawet w największe upały klimatyzacja schładza w kilka minut. Silnik nagrzewa się błyskawicznie a na ten krótki moment nagrzewania są podgrzewane wszystkie siedzenia.
~OldSeb
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Działa OK. Dwa problemy - po naciśnięciu "auto" dmucha tylko na nogi. Po drugi po wyłączeniu silnika przez iStop dmuchawa mocno zwalnia co kończy się często zaparowaniem szyb.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Rewelacja.Tu jest prawdziwa autoklima,nie to co w poprzednim moim aucie.Co prawda wolałbym podgrzewanie przedniej szyby,chociaż w strefie wycieraczek.Zobaczymy jeszcze jak przyjdzie prawdziwa zima.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Dobrze i szybko działająca klimatyzacja.Szybkie nagrzewanie wnętrza.Duży plus za nawiew na tylny rząd siedzeń umieszczony z tyłu schowka między siedzeniami przednimi.
~Dawid
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Niby wszystko ok a jednak... System Start/Stop i tryb auto niezbyt sie lubia. Jezdzac po miescie klima ma tendecje do zatrzymywania wilgoci i zwyczajnie pomjakims czasie smierdzi.
~jacek R
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Schladza szybko, ogrzewa szybko ale co mnie denerwuje to to ze nie ma programu ustawiem na szyby i twarz. Jak chcesz nastawic na szyby to tylko z ustawieniem na nogi.
Mazda 6 III Kombi