Lista ocen Mazda 6 III Kombi (34) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Coś za coś - przy tak pięknej sylwetce i wysoko poprowadzonej linii okien wymagana jest wzmożona uważność (czujniki cofania z przodu i tyłu absolutnie niezbędne), zwłaszcza przy włączaniu się do ruchu ograniczona widoczność z prawej strony (szeroki słupek B). Można się do tego przyzwyczaić, ale w pierwszych dniach jazdy lepiej omijać zatłoczone parkingi przy centrach handlowych! (do tego auta i jego gabarytów trzeba się trochę przyzwyczaić)....
~Mirek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Z tym bywa trudno jak to w nowoczesnych autach - szerokie słupki, nie widać końca maski, do tyłu nie najlepiej, czujniki przód i tył pomagają, ale przydałoby się pokazanie precyzyjniej odległości w cm, a nie tylko trzema paskami. Samochód jest dość długi (owszem są i dużo dłuższe, ale jakoś na podziemnych zagranicznych parkingach jakoś czasem jest ciężko - dłuższe zwisy przedni i tylny w porównaniu np. z mercedesem i BMW, przez co trudniej o...
~Forest
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
widoczność-nie wiem dlaczego ludzie narzekają na widoczność? mam tyko jedno oko i jak dla mnie widoczność jest wystarczająca,co prawda w wersji kombi tylna szyba nie jest za wielka,ale lusterka zewnętrzne są takiej wielkości że w zupełności wystarczą na zaglądanie w stecz
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jest dobrze ale mogłoby być lepiej. Grube słupki z przodu czasem coś tam zasłonią. Lusterka boczne trochę za małe - czasem muszę je opuścić żeby bokiem nie przytrzeć. Do tyłu widać super, nawet jak z tyłu komplet.
~Tomek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mam 192 cm wzrostu i z przodu zwłaszcza stojąc na światłach muszę stanąć ciut dalej aby zobaczyć światła wiszące nad drogą. Ogólnie szyby wydaję się małe, ale widoczność nie jest zła. Z tyły kamera cofania pomaga manewrować autem.
~SouldSire
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Spodziewałem się, że będzie ciężko ze względu na gabaryty, wznoszącą się linię okien oraz niewielką szybę tylną. Tym czasem nie mam najmniejszych problemów. W razie czego kamera na tył ratuje sytuację.
~OldSeb
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jest sporo do poprawienia. Być może w wersjach po lifcie poprawili ale w mojej jest fatalne wyciszenie nadkoli i drzwi co skutkuje sporym hałasem przy > 120km/h
~ComTM
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mogłoby być lepiej, ale przy tych proporcjach nadwozia i linii pojazdu można zaakceptować. Pomocna kamera cofania, czujniki i asystenci kolizji.
~Darek
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
To jeden ze słabszych punktów tego samochodu. Wysoko poprowadzona linia nadwozia powoduje, że bez kamery cofania parkowanie może być wyzwaniem.
~dyzioo78
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
181cm wzrostu - widocznosc bardzo dobra w kazym kierunku. Nie mam kamery cofania i jak narazie nie potrzebyje po 5 latach jezdzenia.
Mazda 6 III Kombi