Lista ocen Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW od 2012 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jest naprawdę znakomicie. Kto nie wierzy niech spróbuje przejechać się na tylnym siedzeniu nowej Mazdy 6 sedan a potem przesiąść się na chwilę na to samo miejsce do Volskwagena CC. Pasażerowie Mazdy 6 siedzą jak w wygodnych fotelach w domu - to nie ulega wątpliwości. Pojemność bagażnika jest wystarczająca, choć konkurenci (Passat, Superb) oferują nieco więcej. W wersji kombi w standardzie rozwijana siatka za drugim rzędem siedzeń pozwala...
~OldSeb
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bez zarzutu (mam 188cm). Z tyłu wręcz komfortowo nawet za fotelem przednim ustawionym pode mnie. Pierwsze auto z którym mam do czynienia gdzie da się cofnąć fotel kierowcy tak daleko, że sprzęgło wciskam do końca jedynie palcami stopy. Osoby pod 200 cm powinny to docenić.
~jacek R
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Miejsca w kabinie jest sporo ale bagaznik moglby byc duzo wiekszy. Mam wrazenie ze pod podloga sa steropianowe bzdety a bogloby byc dodatkowe 150 litrow przestrzenie bagazowej zwlaszcza ze dojazdowki nie ma tylko zestaw naprawczy.
~Andrzej Warszawa
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
I z przodu i z tyłu miejsca jest ok. 5 osób będzie miało ciasnawo, ale dojedzie. Bagażnik zbyt mały jak na gabaryty auta (rozstaw osi, długość całkowita, itd.).
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Dużo miejsca. I tyle :) 2 osoby z tyłu w tym jedna w foteliku bez problemu rozkładają podłokietnik i piją kawę lub grają w karty. Naprawdę nie można narzekać.
~Zero kłamstw panów z VW
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
co ciekawe tylna kanapa jest tak zrobiona że mimo cofnięcia fotela kierowcy prawie na maksa do tyłu to tam jest miejsca sporo
~OldSeb
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Z przodu OK, z tyłu szału nie ma. W każdym innym aucie tej kasy jest chyba więcej miejsca. W wersji sedan jest nieco lepiej.
~Tomek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie ma z tym problemu. Nawet bagażnik spory w porównaniu np. z drugim moim autem Koleosem a to przecież SUV.
~Dawid
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jestem duzy gosc i rodzina niemala, miescimy sie bez problemu a nasz pies bardzo lubi bagaznik
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
9,3
~Irek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
przednie siedliska gdyby miały parę cm więcej było by idealnie
Mazda 6 III Kombi