Lista ocen Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
To chyba moje największe rozczarowanie - duży samochód a tak niewygodny dla wysokiego kierowcy (195cm). Mazda w wersji bez szyberdachu ale i tak przy maksymalnie obniżonym fotelu prawie dotykam głową sufitu. Fotele są straszne - krótkie siedziska męczą nawet na krótkich przejazdach, brak trzymania bocznego. Nie mogę dostosować ustawienia tak jak lubię czyli siedzieć nisko, mieć dość wyprostowane nogi i kierownicę na lekko zgiętych rękach. Gdy...
~Seba
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Uważam, że jest bardzo dobrze. Podróż ponad 800km, 5 osób, na tydzień. Nikt nie narzekał, wszystkie walizki zmieściły się (na styk) i to w wersji sedan! Ponadto usłyszałem najlepszy komplement jaki można usłyszeć odnośnie podróży na tylnej kanapie auta. Otóż siedzenie środkowe podobno jest bardziej wygodne niż w S klasie :)
~Skuba Wojciech
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jest dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Mazda 6, to samochód po prostu duży i bardzo wygodny. Nawet trzy dorosłe z tyłu nie będą miały strasznego problemu również przy dłuższych trasach (wielokrotnie testowałem). Dwie osoby nawet wysokie, to już tylko sama przyjemność z jazdy.
~Grzegorz
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
No kierowca musi byc niski bo będzie chaczyc łbem o podsufitkę. To jest Japończyk czyli dla nie zawysokich ludzi hehe Jak zabieram pasażera z przodu to ma trudności z wejście . Czeba się do tego przyzwyczaić . Z tyłu miejsca dość sporawo
~Janusz
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Samochód jak najbardziej pozwala na wygodną jazdę 4 wysokich osób ( powiedzmy do 195cm ) lub 5 osób nieco niższych. Wysoki tunel środkowy stąd 5 osoba to raczej jazda na krótszy dystans
~thorin77
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mam 184 cm wzrostu i mam mnóstwo miejsca. Gdybym miał 2 m to też byłoby dobrze. Pasażerowie z tyłu za mną spokojnie mogą podróżować w trasę.
~ABC1
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Normalna nie mało nie dużo standard w tej klasie . Kombi mniejsze sedan większy taka informacja .
~Przemysław
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mnóstwo miejsca, nawet za mną (mam 195 cm wzrostu).
~christos_marciniak
Sedan Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
bez zastrzezen
~B.K.
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Bardzo przestronne i pojemne auto.
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016