Lista ocen Mazda 6 III Sedan Facelifting (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lucious
Sedan Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Nic dodać nic ująć. Dwóch wyrośniętych jeden za drugim usiądzie wygodnie bez wbijania kolan w plecy. 5 osób - jeśli nie są fanami burger kinga - podróż odbędzie wygodnie i komfortowo. Profilowane siedzenia trzymają w zakrętach jak trzeba. Jest tutaj jednak mała rzecz na którą żona zwróciła mi uwagę, siedzenie jest krótsze niż np w peugeocie 607 przez co nie ma podparcia pod całe udo. Nie mam porównania do tamtego auta gdyż nigdy nim nie...
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jak dla mnie b.wygodnie. Miejsca z przodu jak i z tyłu wystarczająco. Nie mam problemu przy ustawieniu fotela kierowcy usiąść z tyłu, a należę do wysokich osób. Bagażnik duży ok 500l - może otwór załadunkowy troszkę mały, ale jak to bywa w sedanach długi, le trochę niski na wysokość (fantastyczna, sportowa linia nadwozia to wybacza :-)
~Rafaello
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Z tyłu mam zamontowane czasem dwa foteliki , wtedy dorosły trzeci pasażer będzie miał raczej ciasno ale to nie wina braku miejsca co tak uformowanej kanapy. Dorosłe trzy (przeciętne wagowo) osoby spokojnie mogą podróżować. Duuuzo miejsca nad głową kierowcy , mam 188 cm i spokojnie jeszcze kilka centów do sufitu brakuje.
~Piotr
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mam wersję sedna, która ma więcej miejsca z tyłu, ale przy moim wzroście 186cm spokojnie się mieszczę, mam mnóstwo miejsca z przodu. Co do miejsca za kierownicą, w pierwszej chwili, myślałem, że jest trochę ciasno, ale to nie prawda, jest bardzo przyjemnie i dużo miejsca na głowę i nogi.
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Dużo miejsca w środku. Dla rodzinki 2+2 w zupełności wystarczająco. Bez problemu wchodzą foteliki dziecięce. Z tyłu jak i z przodu dla osoby wysokiej ok 190cm miejsca na nogi i głowę w sam raz. Bagażnik pojemny-długi, ale pakowny.
~Lapeno
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Tu jest na prawdę dobrze, zależało mi na tym żeby rodzina miała dużo miejsca i się nie zawiodłem. Z uwagi na to, że jest właśnie tak dużo miejsca w środku to podróżuje się super wygodnie nawet na dlugie trasy.
~sawari
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Pasażerowie mają komfort. Kierowca jeśli ustawia oparcie dość pionowo, jak ja, i nie ma dyskopatii to cierpi z powodu zbyt grubego zagłówka (ja swój wyjąłem i założyłem obrócony do tyłu).
~Darek
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Dla rodziny 2+2 przestrzeni aż nadto. Mimo tego że mazda ma szerokie wnętrze 3 foteliki z tyłu nie wejdą. Od dużej biedy 2 foteliki plus podstawka da się wcisnąć.
~Korsic
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Jest dobrze. Mam 1.90 i nie moglem narzekac na brak miejsca. Wygodnie pojada cztery osoby, przy piatej robi sie ciasnawo.
~mareks
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Dlatego ją kupiłem. Kilkukrotnie jechałem trasę na wakacje w 5 osób. Nikt nie narzekał. Bagażnik duży choć jak w sedanie mało ustawny.
Mazda 6 III Sedan Facelifting