Lista ocen Mazda 6 III Sedan Facelifting (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mareks
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
W tej cenie i z porównywalnym silnikiem była Avensis z 2,0 150KM ale ze znacznie lepszym wyposażeniem, ale znam ten model i mnie nie przekonał. Mondeo, ale nie chciałem. Passat był droższy z 1,4 150KM, innych z tej klasy nie oglądałem. Z SUV w podobnej cenie był Tucson ale 1,6 benzyna wolnossąca (straszny muł), Outlander, CX-5 z tym samym silnikiem i wyposażeniem. Chciałem mocno CRV, ale wersje 2WD z wyprzedaży nie były dostępne bo bym pewnie...
~Lapeno
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Doskonały. Cena 144 tys. Spokojnie auto mogłoby kosztować 180 tys i mogliby na niego dawać rabat 20%. Dostałem to czego oczekiwałem w tej cenie, a nawet więcej. Patrząc na jakość powinniśmy brać pod uwagę, że to auto za 140 tyś, które konkuruje z autami za 200-220 tyś (dobrze wyposażone A4 lub BMW 3) i wcale nie przegrywa tylko remisuje. Wg mnie lepsze samochody zaczynają sie dopiero powyżej 200 tyś zł za nowy samochód.
~Lucious
Sedan Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Audi, bmw czy merc jest lepiej zrobiony i materiały użyte w tych autach są o wiele lepsze ale nic za darmo. Za A6 z podobnym wyposażeniem trzeba zapłacić prawie dwa razy tyle! Toyota, peugeot, honda czy vw właściwie prezentuje ten sam poziom i to do tych nich trzeba porównać. Za kwotę którą płacimy dostajemy kawał dobrego samochodu, bardzo dobrze wyposażonego - zazwyczaj lepiej niż konkurencja w tych samych pieniądzach...
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Za 124 400tys najlepiej wyposażone auto. Passat z tymi samymi dodatkami jest droższy o ok 30tys. Mondeo w najwyższej wersji trochę tańsze, ale dodatkowo 5tys za skórę, 5tys za białą perłę, 5 tys za reflektory, 2,5 za czujnik kąta martwego itd... i okazuje się że 20tys. auto droższe. Toyota Avenssis po lifcie jakoś nie powala co nie można powiedzieć o "6-tce", ale cenowo bardzo zbliżona.
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Najlepsze wyposażenie w cenie 125tys., Mondeo tańsze w wersji najwyższej, ale trzeba dopłacić za skórę, LED-y, biały metalik - wszystko ok 5tys.+3tys. czujnik pola martwego i końcowa cena wychodzi o jakieś 10-15 tys. droższa. Passek najdroższy, Avensis porównywalna, ale jeśli chodzi o wykończenie i frajdę z jazdy to szósteczka bije ją na głowę.
~sawari
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Właściwa jakość w tej cenie. Dobrze wykończony samochód, w którym nie płaci się dodatkowo za znaczek jak w niektórych niemieckich markach. Gratis dostajemy wygląd, za którym wszyscy się oglądają. Włosi na południu, którzy jeżdżą poobijanymi Fiatami ustępują na drodze tylko dlatego, że samochód jest duży i ładny.
~peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wydaje mi się że cena jest jak najbardziej adekwatna do ceny. Ma jakieś drobne niedoróbki ale nie wpływają one na to że musimy pakować w nią kolejną kasę czy latać po warsztatach, co najwyżej mogą trochę irytować ale tylko zapaleńców dla których ideałów nie ma.
~Piotr
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Nie wiem czy to jest spowodowane dużym cłem czy filozofią odchudzania auta, niektóre materiały poza wnętrzem mogły by być lepsze, trzeba pamiętać, że nie jest to klasa premium, a i tak znacząco przewyższa auta francuskie, włoskie, czeskie i hiszpańskie.
~Peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Uważam ze jest to bardzo dobre auto, najlepsze jakie miałem. Jeśli będzie coś fajnego do kupienia w Maździe to przy zmianie znowu zapukam do salonu Mazdy. Dobry serwis fabryczny i bezawaryjność skłaniają do ponownego wyboru tej marki.
~Korsic
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
To fajny samochod ale ma sporo wad. Uwazam ze dobrze wyglada, z pancernym silnikiem. Wart Twoich pieniedzy pod warunkiem ze byl uzytkowany gdzies w kaliforni, gdzie jest sucho i drogi w dobrym stanie.
Mazda 6 III Sedan Facelifting