Lista ocen Mazda 6 III Sedan Facelifting (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lucious
Sedan Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Nie wiem jak to określić. Mazda jest może nie tyle twarda co sztywna? Jest bardzo komfortowo, nierówności są wybierane miękko a wiele pomniejszych, widocznych gołym okiem nawet nie jest w kabinie odczuwalna. Początkowo, po pierwszych odczuciach i informacjach z zawieszenia bałem się, że będą problemy w zakrętach. Nic bardziej mylnego. Zbieranie zakrętów wręcz zaskakujące. Auto prowadzi się pewnie i przyjemnie. Natomiast występuje podatność na...
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jeśli chodzi o trzymanie się drogi to ideał. Super uczucie w zakrętach - auto jakby się wrzynało w asfalt i nie ma dziwnego bujania na boki. Jeżdżę na 19'' i tu pozytywne zaskoczenie bardzo fajne tłumienie na nierównościach - oczywiście nie jest to to co na zimówkach 17", ale jak dla mnie bardzo dobrze.
~peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Moja stoi na 19'' więc wszelkie nierówności nie są miłe dla kręgosłupa. Nie znosi krótkich nierówności jak np. garby czy poprzeczne rynienki odpływów w kostce. Wyraźnie sobie nie radzi z wybieraniem takich nierówności. Zaletą jest bardzo dobre prowadzenie w zakrętach czy też dużych prędkościach.
~Piotr
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Nie wiem czy to jest zasługa nowego systemu GVC, ale moje wrażenia są bardzo pozytywne, auto się nie wychyla w zakrętach, przy tym jest komfortowo na nierównościach, czuć przy mocnym łuku jak auto zacieśnia zakręt, sprawiając wrażenie bardzo pewnego w prowadzeniu.
~Darek
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
W zimę i lato jeżdżę na 19' alufelgach. Lubie taką charakterystykę układu jezdnego jaka jest w Mazdzie. Mamy poczucie że auto jest zwarte i zwinne. Co przy rozmiarach blisko 4,9m nie jest taką oczywistością. Wpływ ma na to pewnie masa (1390kg w dowodzie)
~Peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Przy 160tyś pierwsza naprawa zawieszenia, wahacze przód. Moim zdaniem bardzo dobry wynik jak na 19 cali. Poza tym jest super, bardzo stabilna, zwarta, nacechowana sportowo w prowadzeniu za to ja polubiłem przed zakupem.
~jac58
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
zawieszenie dość twarde, amortyzuje nierówności polskich dróg średnio, przy większych prędkościach ma się wrażenie jakby "wynosiło " auto na zewnątrz zakrętu, "zwrotność" słaba , duży promień skrętu
~Korsic
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Non stop jakies problemy, Nawet po wymianie amortyzatorow samochod na rondach i zakretach bardzo sie wyginal, miales wrazenie ze zaraz spadna Ci opony. Ja mowie o spokojnej jezdzie !
~Lapeno
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, wchodzi w zakręty itp. trudno sie do czegoś przyczepić jest OK. Bardzo komfortowo się jeździ, a jednocześnie sportowo jeśli sie ma na to ochotę.
~sawari
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Rewelacyjnie trzyma się drogi niezależnie od warunków na drodze. Przy oponach 17" (zimowe) jest wygodniejszy i nadal dobrze trzyma się drogi. Bardzo dobre hamulce.
Mazda 6 III Sedan Facelifting