Lista ocen Mazda 6 III Sedan (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Niestety były i tego się nie spodziewałem. Wcześniej jeździłem 3 lata Hondą UFO i wymieniałem tylko przednie żarówki. Najpierw po roku do wymiany elementy przedniego wyposażenia (na gwarancji), później było przyklejanie ramek szyb tylnych (gwarancja), potem wymiana podłokietnika kierowcy (gwarancja) i wymiana silniczka prawego lusterka składanego (tez gwarancja). Teraz czekam na wymianę elementu hamulca ręcznego (akcja serwisowa). Generalnie...
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
tydzień po zakupie coś stukało w przednim zawieszeniu, podobno była to wada fabryczna, naprawiona w ramach serwisu ale moim zdaniem stuka nadal tylko mniej na śpiących policjantach właśnie, dywanik filcowy kierowcy zdarł się w 3 miesiące, kupiłem w Leroy Merlin kawałem gumy i nakleiłem na dywanik kierowcy, nie z oszczędności tylko teraz mnię nic nie wkurza w mokre dni
~ANDRE
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Niestety te lusterka składane psują opinię i są skazą na wizerunku. 3 razy naprawiane, ostatni raz pół roku temu (Bemo W-wa). Miłym zaskoczeniem i prezentem dla mnie było to, że Panowie z Bemo po przejrzeniu mojej historii serwisowej z 5 lat postanowili naprawić lusterka jeszcze raz. Na razie działają.
~cell
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
1. nawigacja LIVE tomtom nie działa w Polsce, mimo iż jest opisana w instrukcji i trzeba kombinować z aktywacją za granicą 2. szyba słabej jakości, drobne kamienie zostawiają odpryski 3. tarcze hamulcowe z tektury: gną się po 20-30 tys. i UWAGA nie sa na gwarancji.
~Damianus
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nawigacja jakoś dziwnie działa, Po 15 tys. welurowy dywanik kierowcy ma dziurę .Lakier bardzo delikatny ale naprawdę bardzo wystarczy że mały ptak poskacze po masce i mamy spore rysy .Ja myję wyłącznie bezdotykowo a i tak mam delikatne zarysowania.
~fazi
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Jedynie drobne usterki; po 20 tysiącach wymiana tarcz i klocków na gwarancji. Wymiana uszczelki maski, bo zbyt drgała przy wyższych prędkościach i wymienione silniki w lusterkach, bo przy ok. 45 tysiącach zaczęły się zacinać.
~Robin
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Na razie OK, i mam nadzieje że tak zostanie. Trochę wieszała mi się nawigacja TOM TOM, ale czytałem na forum, że to normalne w tym typie. Mazda ma mnóstwo bajerów i mam nadzieję że nie będą sprawiały problemów w eksploatacji.
~niecoozczarowany
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
problemy z z i-loop, blacha z 'papieru" boje sie na nia spojrzec zeby nie zarysowac, trzeszczacy skrzypiacy) fotel kierowcy, malo ergonomiczne rozwiazania z elementami elektroniki 9lusterka boczne)
~Blackheavy
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Przez ponad dwa lata jeden raz zawiesiła mi się nawigacja, po zresetowaniu oprogramowania w ASO wszystko wróciło do normy i działa do dziś. Żadnych innych usterek.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Sedan
7,7
~Karol
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Składane lusterka (nie zawsze chciały sie złożyć) - wymienione na gwarancji po roku. Kolejne 3 lata bez problemu.
Mazda 6 III Sedan