Lista ocen Mazda 6 III Sedan (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mustic
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Dla mnie super, sprawdziłem ją na niemieckiej autostradzie. Od 160km/h robi się troszkę głośniej i oczywiście przy 215km/h jest już bardzo głośno, ale jak chcemy ciszy przy takich prędkościach to trzeba sięgnąć głębiej w kieszeń kupić S klase, A8 itd. Ja jeżdżę do 150/160 i jest ok. W Polsce i tak nawet na autostradzie jest 140km/h i ewentualnie 10km/h na górkę więc maks 150km/h.
~Robin
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Poprzednio miałem naprawdę bardzo cichego diesla. Madzia, to po prostu inny świat. Zwracam szczególną uwagę na wyciszenie wnętrza i kulturę pracy silnika. Jest tak cicho, że nie chcę się wysiadać, tylko jechać i jechać, a podróż nigdy nie będzie męcząca. Dopiero przy prędkości powyżej 140km/h słychać lekkie szumy.
~_Paweł
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Tutaj niektórzy sie ze mną nie zgodzą...ale moja Mazda jest na prawdę cicha. Szumy zaczynaja sie przy 160 km/h wiec nie ma tragedii. Silnik przy wysokich obrotach słychać dość solidnie ale ja uważam to za spora zaletę. Mamy rasowe brzmienie i radość z tego jest spora.
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Tu tylko przeciętnie a nawet poniżej średniej w klasie, jeździłem kilkoma innymi. To jest największa wada tego samochodu, po lifcie od 2015 roku podobno jest lepiej le chyba i tak nie tak jak być powinno. Wyciszenie do poprawy zdecydowanie.
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
tylko przeciętne, uważam że tu mogłoby być lepiej, bardziej od małego hałasu drażni dźwięk silnika, kiedy przesiadam się do UFO żony widzę bardzo dużą różnicę na korzyść silnika Hondy 1,8, może ten silnik tak ma przy tym stopniu sprężania 14:1
~fazi
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Wyciszenie przeciętne; spodziewałem się czegoś lepszego. Przy prędkościach powyżej 120 km/h robi się trochę za głośno. To jedyna rzecz w tym samochodzie, którą zdecydowanie wymaga poprawienia.
~Blackheavy
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Wyciszenie to kwestia sporna, wielu krytykuje Mazdę za to ale jak dla mnie nie ma tragedii. Może i mogłoby być odrobinę ciszej z tyłu, ale po pierwsze nie jest to Lexus, a po drugie rzadko tam podróżuję :)
~Hassel
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Tu Mazda powinna popracować. Nie jest źle ale przy autostradowych prędkościach (począwszy od 130 km/h) słyszy się szum z okien i zakoli. Natomiast na postoju silnika praktycznie nie słychać.
~TrochęPasjonat
Sedan 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Właściwie jadać z dowolną, stałą prędkością silnik jest całkowicie niesłyszalny. Słychać przy depnięciu - i o to chodzi :). Akceptowlne szumy karoserii powyżej 140 km/h.
~ANDRE
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
To duża wada, chyba już nieusuwalna w moim egzemplarzu. Do 120km/h jest bardzo miło. Powyżej bardzo niemiło, a dróg dwupasmowych mamy coraz więcej.
Mazda 6 III Sedan