Lista ocen Mazda 626 II Sedan (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szarywilk2@tlen.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
Autko tanie i gdy ma się gaz to i oszczędne, części da się znaleść choć najgorzej z pierdołami typu: wężyk:( Mazda jest dużym wozem , pojemnym dla rodziny, silniczek bez szaleństwa ale daje poczucie mocy. Mój miał od początku spojlery a to nie dobrze wróżyło im na naszych drogach i to mankament :( Rocznik 1985 a wyciągnął 170 km/h i to nie było koniec możliwości , raczej granica rozsądku :)
~Olo z Łodzi
Sedan 2.0 D 63KM 46kW
Uważam, że samochód nie powinien być starszy niż 6-8 lat, tak jest najbezpieczniej dla wszystkich uzytkawników dróg. Ale mam okazję prowadzić fiata SC, poloneza, które nie mają 3 lat i nie czuję się w nich bezpiecznie. Jak ktoś powie, że nie mam porównania z prawdziwymi samochodami, to w pracy zawodowo prowadzę skodę "Octavie" z silnikiem 1.8 140 kM. I wcale nie jestem zachwycony.
~mirek
Sedan 2.0 D 63KM 46kW
technicznie to jak na rocz.87 to super,malo pali,oczywiscie nie jest to silnik dla rajdowcow - troche mulowaty.minusem jest blacha a raczej rdza na niej,ale co tam przeciez to auto ma 17lat i prosic aby tak dalej sie spisywalo bo na lepsze niema kasy.a marzy mi sie rocznik 1995. Pozdrawiam wlascicieli i fanow MAZDY!!!!!!
~bzakowicz1@tlen.pl
Sedan 2.0 D 63KM 46kW
typowy japończyk z tego okresu w środku wszystko takie same jak w toyotach czy hondach , tani "kanciak" służący do dojechania z punktu A do B , lub jak dla mnie na zakupy raz w tygodniu i do pracy 8 km w dwie stony
~wojtek
Sedan 2.0 D 63KM 46kW
kto by nie siadł do miazgi to jest pozytywnie zaskoczony jasny welur ładna deska jak na te lata (porównajcie sobie do golfa albo poldka albo jakiejś cytryny z tego roku masakra) ogólnie brzydko piszac taki typowy dupowóz
~maciejmaslowiecki@wp.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
za te pieniadze nie znajdziesz tak duzego i wygodnego auta z takim wyposazeniem. niemcy francuzi chowajcie sie ze swoini toczydelkami, moj szrot jeszcze duzo moze:)
~Keks
Sedan 2.0 101KM 74kW
No cóż - jak na 20 letnie auto nie można się wiele spodziewać. Jednak jak wiadomo Mazda to dobra marka. Polecam.
~fryta
Sedan 2.0 101KM 74kW
osobiscie jestem strasznie zadowolony z tego samochodu jeszcze nigdy mnie nie zawiodl
~cino
Sedan 2.0 D 63KM 46kW
super auto pod warunkiem że zadbane
~kaco
Sedan 2.0 101KM 74kW
troszke kwadratowa ale jak na tamte lata to im sie udało
Mazda 626 II Sedan