Lista ocen Mazda 626 III (66) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~libertyn_24@wp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Jak na auto w tym wieku to super,nie ma do czego sie przyczepic,ale bardzo drazniacy jest fakt,ze niemal co roku mazda zmienia wiele drobiazgow i czesci trzeba szukac do konkretnego rocznika a nie do modelu,i np.tulejki zawieszenia z rocznika \'90 moga nie pasowac do \'89,podobnie z elektryka,co roku nowe wtyczki i inne drobiazgi.Ceny czesci tez nie naleza do tanich,amortyzatory 200 zl,gorne mocowanie tegoz amortyzatora 100 zl(do bmw...
~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Moja Mazda ma przejechane 170.000 km z czego ja zrobiłem dopiero 7.000 km więc ciężko oceniać ale mając doświadczenie po poprzednich dwunastu autach różnych marek w podobnym wieku które lubiły zaskakiwać od początku mogę zaryzykować opinię że będzie bezawaryjnie, między innymi dlatego też że zanim kupiłem ten samochód czytałem różne opinie i nie znalazłem negatywnych
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Auto spisuje sie dobrze. Jednak kaprysny bywa alternator i jego osprzet czyli te wszystkie diody i rozdzielacze (nie jestem elektrykiem), dwa razy do wymiany lacznie ok 250zl za czesci ( diody i rozdzielacz) . Reszta bez zarzutu. Wszystko dziala poprawinie i nie sprawia problemow - o dziwo jak na wiek auta!
~blindman@onet.eu
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Auto jest usterkowe.Nie warto go kupowac bo ceny czesci b. wysokie.Ja zanaotowalem nastepujace isterki:peknieta szyba przednia, uszkodzone silowniki klapy tylnej,zepsuty zamek drzwi kierowcy i bagaznika,pozrywane zatrzepy atrapy, przetarta tapicerka siedzenia kierowcy i duzo , duzo innych usterek.
~Łukasz
Kombi 2.0 D 60KM 44kW
Niezawodnosc jest wzorowa mimo przebiegu 310tys. km. Choc jesli chodzi o drobiazgi to musze wymienic podswietlenie na desce rozdzielczej, dokladnie na konsoli srodkowej po 13 latach przepalia sie zarowka i musze nasmarowac szyby bo troche ciezko sie opuszczaja.
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
ogólnie ok ale:szału dostaje na myśl o wycieraczkach,dwa razy zepsół się alternator,dwa razy pompa paliwa,przegniła chłodnica,zdechł aku,złapałem gume i to wsio...e nie raz spaliła się instalacja el.pod deską rozdzielczą (wina nieudolnego elektryka)
~Maciej
Kombi 2.2 12V 4WD 116KM 85kW
Kupiłem w 2001r. i wymieniłem końcówkę drążka kierowniczego za 55zł oryginał 2 tylne amortyzatory i całe hamulce które jeżdziły od nowości za całe hamulce zapłaciłem 600 zł z ( 4 tarcze + 4 klocki + linkaod ręcznego), jest bardzo dużo zamienników !
~mateusz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Bez przerwy psują się jakieś pierdoły (central, wycieraczki, stacyjka, wentylator). Ostatnio padł rozrusznik - niezły problem na mieście ;(. Czujniki temperatury, problemy z przegrzewaniem się. Kiepskie chłodnice - ciekną.
~Saker
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
415 000 przebiegu i tylko kilka drobiazgów bylo jak np rozpadla się jakaś kostka z elektryki ze starości (Naprawa w serwisie trwala 15 min i kosztowala 60 zl). Poza tym nic ale fakt że auto bylo stale serwisowane.
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Nic, ale to literalnie NIC sie nie psuje. A auto ma już 12 lat z czego przez 7 jeździło w austriackiej firmie gdzie nie było dopieszczane - wiadomo, samochód służbowy...