Lista ocen Mazda 626 III (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Komfort, komfort, komfort! Z przodu mogę podczas jazdy wywijać nogami. Na tylnim siedzeniu wożę dziecko w foteliku. W Fordzie Escorcie (też zresztą kombi) mimo możliwie przesuniętego do przodu fotela pasażera, mała kopała i waliła w ten fotel ile zlezie. Teraz, przy niemal na maxa odsuniętym w tył fotelu pasażera - nawet nie potrafi go nogą dosięgnąć. To o czymś świadczy. A bagażnik - marzenie! Mimo iż wożę w nim skrzynkę ze swoimi...
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Przestrzen z przodu i z tylu satysfakcjonujaca. Auto pomiesci nawet i pieciu roslych pasazerow. Duzo miejsca na nogi i nad glowa. Fotele i kanapa sa wygodne. Auto posiada wielki bagaznik, ktory pokona nie jedno nowe kombi klasy sredniej :) Kufer pakowny i regularny. Dostep dobry. Kanapa dzielona, skladana 40/60.
~Kruk
Hatchback 2.0 D 60KM 44kW
Dużo miejsca, naprawdę dużo. Złożone tylne siedzenia bez problemu wchodzą 2 duże rowery. Duży plus za możliwość zrobienia kanapy po wyciągnięciu zagłówków, ale i tak bez tego jest dużo miejsca...
~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Przestrzeń - osobom które jeździły Mazdą 626 kombi nie trzeba tłumaczyć, a dla nie wtajemniczonych podaję przykład. Siądź na środku pustej plaży będziesz miał tyle przestrzeni co wewnątrz 626 kombi.
~bogas
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
z przodu miodzo i z tylu tez...pod warunkiem ze ze przednie fotele sie sa za daleko wysuniete! z tylu profilowana kanapa w ktora sie normalnie wsiaka! fotele dobre w dalsze trasy - nie sa zbyt miekkie
~pio
Kombi 2.0 D 60KM 44kW
no coz, cofam fotel kierowcy maksymalnie do tylu to nie dosiegne pedalow gazu i hamulca, chociaz jestem wysoki. Ale i wtedy pasazerowie z tylu poradzilyby sobie
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
naprawdę dużo miejsca z przodu(choć w cywiku lepiej się .... na przednim fotelu) natomiast z tyłu-jak musze to lubie jeżdzić z tyłu poezja.......
~mateusz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mam 185 cm wzrostu i prawie się do tego samochodu nie mieszczę, sufit mam 1 od głowy. To samochód tylko dla niedorośniętych żółtków bo nie dla nas.
~polesfirsttofight@wp.pl
Hatchback 2.0 12V 107KM 79kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu w wersji coupe też wygodnie, ale nie rewelacyjnie (ciężko się wsiada). W wersji 5 drzwiowej miejsca za to nie brakuje.
~Bernard
Sedan 1.8 88KM 65kW
Przestrzeni tyle, że m ożna się n ią podzielić z innym autem. Podłokietnik super. Nikomu nie brakuje miejsca i długie podróże są przyjemnością