Lista ocen Mazda 626 III (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mazda
Sedan 2.0 90KM 66kW
Dziś do kupienia za 6-8 tyś zł. Warto, bo choć części zamienne dość drogie to samochód nie wymaga żadnych napraw. Warto zwrócić uwagę na stan blach - jeżeli poza tylymi nadkolami mamy jakiekolwiek ślady rdzy, znaczy, że samochód był źle naprawiony. Bezwypadkowe egzemplarze nie korodują nawet po 15 latach jazdy (nie straszne im polskie drogi). Jedyne czym się należy kierować przy zakupie to stan tachniczny. Przebieg jest nieważny - czy to...
~PITER
Coupe 2.0 12V 107KM 79kW
cena według mnie jest śmieszna.... za tą cenę nie kupisz opla calibry który się kryje przy niej... co chwile jakieś problemy a w mazdzie nic jak auto za 2000zł to naprawde super!!!! i co najważniejsze rdza pojawia się tylko gdy auto było bite... w moim egzemplarzu JEJ POPROSTU NIE MA!!
~blindman@onet.eu
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Za te pieniadze warto rozgladnac sie za nowsza primerka czy tez innym japonczkiem.Europejskie samochody za te pieniyadze beda w podobnym stanie i beda ustepowac mazdzie jakoscia wykonania, rozwiazaniami tech. itp nie liczac topowych modeli
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
mógłby być tańszy troszke ale na początku lat 90 oferował naprawdę dużo i nawet dziś by się nim, pięknie jeździło tylko nasze drogi go załatwiły-za co płacimy pytam się wszystkich kierowców??chyba na łatanie dziur ale budżetowych
~libertyn_24@wp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Taka fure mozna obecnie kupic za 2-3 tys.ale wiek robi swoje,cos tam trzeba bedzie wymienic,a juz same czesci elementow zawieszenia i ich ilosc!Nie pozwalaja mi dac wyzszej oceny niz 2
~mateusz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Można taki samochód kupić za grosze 2500-3500, jak się dostanie dobry egzemplarz to może usterek nie będzie dużo. jakość/cena bardzo korzystna. Trudno znaleźć coś lepszego za te pieniądze.
~Bernard
Sedan 1.8 88KM 65kW
Jest niestety trochę drożej niż u konkurencji, ale jak mawiała moja babcia TANIE MIĘSO PSY JEDZA. Chcesz mieć przyjemność w naprawianiu samochodów kup inną markę - polecam fiaty , fordy, seaty , ople.
~Saker
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Teraz da się znaleźć mazdę 2.0 diesel z 91 roku ze stosunkowo malym przebiegiem za mniej niż 10 000. Jeśli ma w porządku zawieszenie i blachę można spokojnie brać jako tanie autko na lata.
~orionpb@wp.pl
Hatchback 2.0 12V 107KM 79kW
W chwili obecnej można kupić niezły egzemplarz dosłownie za grosze, ( kilka tys) w zamian otrzymuje się solidny , wygodny i niezawodny samochód. Ja mojej mazdy nie sprzedam, została dw rodzinie w rękach syna.
~pio
Kombi 2.0 D 60KM 44kW
malo sie w cenach orientuje, ale warta jest z 7000. Tak stare auto kupuj tyyyylko w asyscie mechanika, jak zlapiesz pewexowego rodzynka garazowanego i nie obitego zbytnio to wygrasz.