Lista ocen Mazda 626 III (66) - Widoczność

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Widoczność dość dobra tylko to duży samochód i niestety na parkingach supermarketów wciąż mi w niego przykładają, kilka razy też dziewczyna przytarła bo nie widzi gdzie jest koniec tej dłuiej maski...a i jedyny minus to lusterka zewnętrzne kiepska widoczność
~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Dobrze a nie doskonale tylko dlatego że tylna szyba jest pod lekkim kontem i trzeba wyczuć przy parkowaniu ale w planach mam czujniki parkowania więc będzie doskonale.
~libertyn_24@wp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Duza przeszklona powierzchnia to wielki plus tego samochodu,pomimo gabarytow nie ma problemu z parkowaniem,widzimy zarowno krawedz maski jak i tyl samochodu
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Kiepsko! Nie wiem z czego to wynika, ale właśnie tak gdzie patrzę mam albo jakiś słupek, albo głowę pasażera. Może to samochód dla niskich i skośnookich?
~raffciou@wp.pl
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Mialem kilka samochodów w tym najlepsza widoczność. (wczesniej XM, RN19, Polonez, Sierra to troche było kiepsko...)
~Bernard
Sedan 1.8 88KM 65kW
W tylnych słupkach jest szybka ale trzeba uważać - to po prostu kawał maszyny. W porównaniu z innymi i tak jest dobrze.
~cappadonna@op.pl
Kombi 2.0 D 60KM 44kW
w combi lepiej polegać na bocznych lusterkach niż na tym nad głową. Wychylanie się do tyłu też niewiele pomaga
~kadi
Coupe 2.2 12V 115KM 85kW
bez komentarza :) Po prostu wszystko widac choc tylna szyba moze nieco za nisko ale ogolnie ok, wygodne elektryczne lusterka
~CoShaleck
Coupe 2.2 12V 115KM 85kW
Słupki niczym nie ograniczają, a z tyłu lotka wyznacza koniec auta. Świetne lusterka!
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Widocznosc w kazdym kierunku jest naprawde dobra. Nie ma problemow z parkowaniem.