Lista ocen Mazda 626 III (17)

~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Jest to mój trzynasty samochód ale myślę że będzie bardzo szczęśliwy, nigdy nie przywiązywałem sie do marki ale tym razem myślę że następnym moim samochodem będzie Mazda 6, gdyż 626 potwierdza bardzo pozytywna opinie o japońskich samochodach.
~Bernard
Sedan 1.8 88KM 65kW
Cały czas jaki straciłem na inne samochody przed kupnem tej mazdy to czas stracony. Stracony na ciągłe szukanie jakiś części , mechaników, forumy dyskusyjne o nietypowych usterkach i inne duperele. Teraz wsiadam przekręcam kluczyk i cieszwe się prowadząc ten samochód. Polecam wszystkim - do b. dobra marka.
~Karol e-mail karollorak@interia.pl
Sedan 1.8 88KM 65kW
Auto ktore ma ponad 300.000 tys kilometrow kolor zloty metalik, alu felgi "OZ-racing", obnizone zawieszenie (3 cm.), spojler tylni + 3 swiatlo stop mi osobiscie sie bardzo podoba. Moi znajomi w rodzinie nie wierzyli ze to autko ma blisko 11 lat. Znakomite wyposazenie min: welurowa tapicerka - tyl podlokietnik 4 razy el szyby, ktore same sie zamykaja po opuszczeniu autka :-) to tylko niektore zalety japonskich aut Mazda z tamtych lat...
~Robert
Sedan 1.8 88KM 65kW
Posiadam instalacje gazową od 8 lat i mimo to silnik spisuje sie znakomicie. nalezy tylko pilnować przewodów zapłonowych i świec. (Silnik)
~porthos
Sedan 1.8 88KM 65kW
Dobre rodzinne AUTO (sedan). Słyszałem opinie że nie rzuca się w oczy hmmm. MADZIA jest Ładniutka naprawdę. To jest auto ... normalne, dobre auto, bez rewelacji, zwyczajnie w normie, tak powinny służyć wszystkie samochody - wsiadzasz i już wiesz (bez żadnych rewelacji), że to jest TO.
3,6
~m_andrusieczko@o2.pl
Hatchback 1.8 88KM 65kW
jest to wersja z gaznikiem po 3 zawory na cylinder mimo sporego przebiegu zapala zawsze nawet w najwieksze mrozy , moze mało koni ale to lata 90 (Silnik)
~jarekchaciuk@interia.pl
Hatchback 1.8 88KM 65kW
to mój piąty japoniec polecam każdemu, żadnego niemca( chyba że z gwiazdą na masce) nadmieniam że to wersja Capella
~ZeB
Sedan 1.8 88KM 65kW
Dobre przestronne auto, duzy bagaznik, wygodne fotele i co wazniesze nie psuje sie jak polonez :) Jak na razie nie mialem z nia zadych klopotow.
~Marek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Absolutnie bezawaryjne,rodzinne,wygodne i oszczędne super autko.Polecam.
~jojo
Sedan 1.8 88KM 65kW
Samochód można kupować w ciemno i jest 100% japończykiem a nie to co nowsze wersje... Trzeba jedynie tankowac!