Lista ocen Mazda 626 III Sedan (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~libertyn_24@wp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Samochod bardzo podsterowny,ciezki silnik umieszczony przed osia jeszcze poteguje ujemne doznania na zakretach.Duzy rozstaw osi i niskie zawieszenie sprawia problemy;wyzsze krawezniki,glebsze dziury i wszystko to co poza asfaltem jest problemem dla mazdy-jasne,ze nie jest to terenowy woz,ale bez przesady;zeby wieszal sie na byle kaluzy?Tylne zawieszenie rowniez zaliczam do mniej udanych,po co tyle tam wahaczy?Na jedna strone wchodzi szesc...
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
jak kupiłem to zrobiłem całe od a do z, od najmniejszej gumki po łożyska kół i hamulce(no poza ręcznym co zamarza zimą z wyjątkiej tej)wszystko, wytrzymało to 200 tys bo ostatnio to już jeżdże na zużytych amorach z przodu z tyłu wymieniłem na amory od kombi(nieorginał-polecam jednak oryginał)oraz na sprężyny od kombi-jest super tylko trzeba je skrócić troszke
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Uklad wspomagania kierownicy dziala dobrze. Brak luzow. Precyzja - dobra. Zawieszenie - dla mnie duzy plus. Tlumi lepiej niz nie jedno nowsze auto. Praca cicha, auto nie buja. Komfort - jak na auto tej klasy i za ta cene - OGROMNY. Ps. Auto oczywiscie nie nadaje sie do sportowej jazdy :)
~vader54@vp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
zawieszenie jest super,co nie znaczy ze sie nie zuzywa,amorki trzeba wymieniac co 3 -4 latka,ale za to jak to auto trzyma sie drogi...jest przyklejone do podloza,jezdzilem niemcami i w zakretach niemcem strach jechac szybciej bo wyosi na przeciwny pas lub pobocze przy duzych predkosciach
~mazda
Sedan 2.0 90KM 66kW
Fabryczny ok. Trwały i bezpieczny. Ja wymieniłem na twardsze amortyzatory i wtedy zaczeły lecieć łączenia elastyczne wahaczy. Nie wiem czy to wina twardszych amortyzatorów czy poprostu naszych dróg. Po wymianie kompletu tych elementów - najpierw przód, potem tył problem zniknął.
~Robert
Sedan 1.8 88KM 65kW
Dobrze trzyma sie drogi na prostej, prawidłowo pokonuje zakręty ale na ostrych zakretach przy wiekszej predkosci czuc lekkie uciekanie tyłu.
~raffciou@wp.pl
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
Bardzo dobre prowadzenie, super wspomagnie kierownicy. Jak na auto z lat jak by nie patrzec 80 to naprawde super!!! O wiele lepiej od RN 19 i XM...
~Saker
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Nie narzekam ale też nic specjalnego nie da się powiedzieć. Samochód dość spory i przy szybkim wejściu w zakręt trochę widać podsterowność.
~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Dałem ocenę doskonale ze względu na fakt iż nie jest to auto sportowe a jak na duże kombi prowadzi sie naprawdę dobrze.
~Lew
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Trzeba moze sie przyzwyczaic do wspomagania troche ale tak nie mam zadnych zastrzezen
Mazda 626 III Sedan