Lista ocen Mazda 626 IV Hatchback (107) - Ergonomia

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Ergonomię oceniam bardzo dobrze. Jedyny mankament to niektóre przyciski zasłania kierownica (odmrażanie szyby, światła przeciwmgielne, regulację wysokości reflektorów). Reszta na swoim miejscu i pod ręką. Fotele wygdniejsze są w Nissanie Primerze, ale nie narzekam. Regulacja foteli wystarczająca. Odchylanie oparcia bardzo wygodne, nie trzeba kręcić pokrętłem, wystarczy podnieść wajchę. Bardzo fajne patenty jak czerwone lampki w drzwiach,...
~michal_lesicki@op.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Egronomia na najwyższym poziomie. Wszystko pod ręką świetnie widoczne. Słaby jest kolor podświetlenia odziedziczony po matce marce Fordzie, chociaz to detal i ryska na wizerunku jest krótki podłokietnik. Fotele są bardzo wygodne nawet po przejechaniu 1650km do Chorwacji nie bolał mnie tyłek ani plecy, pomimo krótkiego siedziska. No cóż... Mercedes to to nie jest:) Ale mimo to Najwyższa ocena.
~marcin85
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
wszystko na swoim miejscu, podswietlony schowek, bagaznik, stacyjka, spoo schowkow w tym pzydatny uchwyt na napoje dla kieowcy i pasazea :) ogolnie nie ma do czego sie pzyczepic... nawet podlokietnik (ze schowkiem) jest badzo wygodny podczas jazdy i zmieniania biegow (opel vecta C 2003 ocznik tez ma podlokietnik ale badzo niewygodny i utudnia wklepywanie biegow pazystych) :)
~bogus_25@tlen.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Nie ma powodów do krytyki, wszystko jest na swoim miejscu. Jedynie dodatkowe włączniki jak podgrzewania lusterek czy świateł przeciw mgielnych - należy znać ich położenie, aby podczas jazdy nie odrywać wzroku od drogi (znajdują się pod ręką, ale kolorystycznie zlewają się z deską rozdzielczą).
~Andrzej
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Kształt ponad czasowy ,piękna szeroki płaski przód.Tył wąski ,wyższy pięknie rozmieszczone lampy , z trzecim stopem w fabrycznym spoilerze .Dla mnie dużo ładniejsza niż młodsze 626 i 6.Lampy przód wąskie i tu mały - stosunkowo słabe światła (a dałem mocniejsze żarówki)
~ediada
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Wszystko ok, poza drobnym szczegółem: zbyt duże koło kierownicy tym bardziej, że wspomaganie dosyć dobrze działa. Kierownica zasłania część przycisków sterujących np. świateł przeciwmgielnych, ogrzewania tylnej szyby. Brak podświetlenia przycisku włączenia świateł awaryjnych.
~bobbie
Hatchback 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Moją wersję zrobili japończycy dla japończyków, a to przecież kurduple... Podłokietnik za nisko, prawa noga pod kolanem uwiera, fotel pod tyłkiem za krótki (we wcześniejszej mojej kupei było dużo lepiej), mało schowków, a spróbujcie dolać płynu do spryskiwacza z tyłu bez lejka...
~przemo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
to auto to synonim ergonomii. nie oderwiesz pleców do oparcia fotela a ogarniesz wszystko. patent z podświetleniem konsoli kluczyka i zamka w drzwiach - niezastąpiony. siedzi sie jak przed telewizorem a jedzie jak król.
~mazdziaszpo
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu. Dobrze spasowane. Trochę stuka ale auto ma już swoje lata z czego 13 lat przejeździła po polski koszmarnie fatalnych tzw. drogach. Jak się trafi jakiś równy nowy odcinek to słychać tylko szum opon.

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PkS
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Japonczycy pomysleli o wszytkim tak, zeby bylo jak najwygodniej. Bogate wyposazenie podstawowe. Wszystko tam gdzie byc powinno. Srodek i niezawodnosc to dwa najwieksze plusy tego samochodu!
Mazda 626 IV Hatchback