Lista ocen Mazda 626 IV Hatchback (97) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 155 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin85
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
swiadomosc ze tak cudowne , niezawodne auto jakim jest (moja) mazda 626 jest warte na allego jakies 6000 zl ze wzgledu na wiek (15 lat) popostu pzytlacza. ale swoja droga ciekaw jestem za ile moje auto by \"poszlo\" ja osobiscie wyceniam je na jakies 10 - 11 tys ale nieststy pomimo niezawodnosci, kosmicznie malego pzebiegu, pieknego wygladu wiek masakycznie zaniza cene!! dlatego nei sprzedam mazdy bo nei chce auta z 2004 oku ktoe zaaz bedzie...
~Malborczyk
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
trzy lata temu kupiłem to auto jako sprowadzone z Niemiec za 4000zł przy zakupie wiedziałem że silnik do remontu koszt naprawy na oryginalnych częściach wraz z robocizną wyniósł 4000zł dziś po trzech latach i przejechaniu 40000tys km mogę powiedzieć że to była bardzo dobra decyzja. Jeżdżę autem nie zawodnym komfortowym i bezpiecznym w tym przedziale cenowym w tamtym czasie nie miał poważnej konkurencji
~kiler00718
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
w tamtym czasie miałem do wyboru kilka aut w większości konkurenci odpadali na wyposażeniu i roczniku np. audi 80 b4 1995r za 14000zł a w tym tylko elektryczne przednie szyby lub Passat 1996r który słynie z awaryjności za 13800zł ja chciałem auto nie typowe duże rodzinne bezawaryjne bezpieczne i znalazłem a co najważniejsze śpię spokojnie bo taki pojazd naprawdę rzadko staje się łupem złodzieja
~Gumstek
Hatchback 2.5 24V 163KM 120kW
Nie jest to drogie auto. Ale części swoje kosztują jeżeli chodzi o oryginalne. Serwis do tanich nie należy no i jego jakość jest raczej niedostateczna. Przynajmniej tak jest w moich stronach. Ale zawsze można znaleźć kogoś kto się na rzeczy zna. Jeżeli ktoś nie jest majsterkowiczem to polecam w W-wie prywatny serwis aut japońskich Auto Jaksa - koleś się zna na rzeczy.
~Edzi
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Jak widzę jelonków kupujących nowe "auta" ze stajni daewoo czy pomniejsze seiczątka, punciafki, golfy, pandy itp, to dochodzę do wniosku, że ludzie są strasznie bogaci, żeby wywalać tyle kasy w błoto. Mój znajomy, który pojeździł dwa dni moją madzią już zdecydował że sprzedaje swoją pandę i kupuje używaną mazdę. Tylko czy ktoś od niego kupi tą pandę... :-)
~afgan227
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto kupiłem za 3 tys zł. Posiada klime, wspomaganie, centralny zamek, podgrzewane lusterka, alufelgi, komplet felg i opon na zime. wymieniłem rozrząd, zregenerowałem ręczny i porobiłem zaprawki = 1500 zł Na dana chwile nie mam juz co wymieniac. :) Myślę że za taką kwotę ciężko kupić coś lepszego. :)
~jar666
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Za naprawdę śmieszne na chwilę obecną pieniądze można kupić kawał solidnego japońskiego auta. Ważna rzecz, aby kupić go z rąk prywatnych, wtedy mamy przynajmniej większą dozę pewności, że autko jest w porządku, a tylko takie jest w stanie podtrzymać mit o wysokiej jakości aut japońskich. Zdecydowanie kupiłbym to auto jeszcze raz.
~marakus
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Obecnie auto bardzo tanie, jeśli znaleźć zadbany egzemplarz posłuży jeszcze kilka lat. Bez trudu osiągają 500tys.km bez remontu silnika. Wnętrze jest świetnej jakości i zużywa się dużo wolniej niż inne podobne auta, po za tym mimo dużego przebiegu nie rozłazi się i nie skrzypi.
~bogus_25@tlen.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Samochód ma ponad 15 lat i ponad 300 000 przebiegu, a dalej nie przysparza kłopotów. Dlatego mam zamiar dalej nim jeździć póki co (na ten moment wymiana na samochód kilkuletni miałaby cel - w innym przypadku byłaby to strata pieniędzy).
~a-gadula
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
No tutaj mazdy bija rekordy. Webasto, klima, el. sterowany fotel kierowcy, wspomaganie, klima el. szyby, lusterka, szyberdach, czujnik cofania, halogeny, tempomat, ABS, TCS, dzielona tylna kanapa.............. za 9tys zł ?????, który niemiec to przebije
Mazda 626 IV Hatchback