Lista ocen Mazda 626 IV (206) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Mierzę 194cm, wiec szukałem auta sporego. Za kierownicą mieszczę się w zasadzie bez problemu, choć między nogami a kółkiem mogło by być więcej miejsca (nei da się wyżej podnieść). Na początku można walić głową przy wsiadaniu o dach, ponieważ 626 ma bardzo opływową sylwetkę i jest dość niska jak na swoje gabaryty. Jednakże jak już się siedzi, to nad głową jest dużo miejsca (fotele są nisko). Z tyłu natmiast jak kierowca jest odsunięty do samego...
~a-gadula
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Jestem bardzo zadowolony. podobnie jak w przypadku mazdy 323P, którą opisywałem w autocentrum po nickiem RUDY i tutaj jest rewelacyjnie. Dla kierowcy wystarczająco, żona jeździ z boku i jest bardzo zadowolona. Z tyłu siedziałem za fotelem kierowcy ustawiony wg mnie ( mam 185 cm ) i było w porządku. Modne w Polsce Audi A4B5 i BMW E36 maja mniej miejsca. Jeśli chodzi o przestrzeń dla pezyszłych rodzin odradzam Xedosa 6 pomimo, że jest to Mazda,...
~Malborczyk
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Uuu przestrzeni w tym aucie jest mnóstwo jest bardzo szeroki z przodu jak i z tyłu jedyne co może przeszkadzać osobom w wzroście powyżej 190cm to niski sufit bagażnik ogromny aktualnie leży w nim butla lpg na 80 litrów i zajmuję połowę bagażnika ale i tak bezproblemowo schowamy w nim złożony wózek dziecięcy oraz kilka mniejszych drobiazgów
~mario
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
W swojej klasie jest to dość spore auto. Zarówno z przodu jak i z tyłu nie brakuje miejsca, choć za wysokim kierowcą jest go raczej mało. Auto ma wielki bagażnik, bardzo wygodny do załadunku przez 5te drzwi. Jest to niewątpliwie wielka przewaga tego modelu nad sedanem. Po złożeniu siedzeń można przewozić naprawdę wielkie rzeczy, a podłoga jest płaska.
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jeżeli chodzi o przód to zaskoczyła mnie ilość miejsca. Nieduży "kokpit" zwiększa znacznie przestrzeń siedzącą. Można się wygodnie rozsiąść. Z tyłu też nie ma co narzekać miejsca jest i to sporo, nawet jeżeli przednie fotele wysunie się do końca to i tak swobodnie pasażer się zmieści (chyba że pasażer z tyłu ma ze 2 m to wtedy mógłby być mały problem).
~michal_lesicki@op.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Przy długości 4,69 musi być wygodnie. Z przodu rewelka. Nawet postawny kierowca nie będzie ocierał łokciem o pasażera. Z tyłu samochód jest dwu osobowy. Środkowe miejsce jest mocno awaryjne, tylko na krótkie dystanse. Bagaznik dosyć spory. 460 litrów może być, hachback nigdy kombi nie bedzie.
~bogus_25@tlen.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jest to jedno z większych aut, jednak prawdziwy komfort odczują tylko 4 osoby. Bagażnik jest duży, ale niestety nadkola zabierają więcej przestrzeni niż w innych autach jak np. Skoda Octavia, która jest rozmiarami minimalnie mniejsza a bagażnik ma trochę większy.
~Loki freerider
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
wersja 5 drzwi checzbeg, mam 185 cm wzrostu z przodu mnóstwo miejsca z tyłu nie ma źle,bagażnik tylko dobrze bo mam butle z gazem 40L ale spokojnie 3 duże plecaki ze stelażem sie mieszczą i jeszcze inne drobiazgi lub rower ze ściągniętymi kołami i inne drobiazgi.więc niema źle :)
~kazp@tlen.pl
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jak na takie duze auto malo miejsca z tylu. Zapewne wynika to z dazenia konstruktorow do zapewnienia autu dobrej aerodynamiki i duzego bagaznika.W piec osob tym autem jezdzi sie niezbyt komfortowo.Lepsze rozwiazania dla poszukujacych duzego bagaznika proponuja nadwozia kombi.
~Jarosław Franciszek Furmaniak
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Pasażerowie na tylnych siedzeniach na początku narzekają, że za nisko, że ciężko wchodzić i wychodzić, że trochę niewygodnie, ale to tylko pierwsze wrażenia a później to mogą jechać choćby i 1600,km jednym ciągiem z Warszawy do Paryża... ;-)