Lista ocen Mazda 626 IV (59)

~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, nie znalazł bym lepszego europejskiego auta w tej cenie. Zresztą jeździłem europejskimi wynalazkami i już zawsze będę kupował japońskie auta (chyba że będą wszystkie robione w EU ;))
~przemo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
doskonałe auto. wygodne, wyposażone, szybkie i ładne. pojadę z nią na cmentarz!!
~maraz84@o2.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Doskonały dynamiczny i oszczędny silnik, komfort, bardzo eleganckie nadwozie i do tego legendarna trwałość to naprawde bardzo duże atuty, oczywiście wszystko ma swoja cene i używane mazdy cenią się dość wysoko, ale wszystko wynagradza japońska jakość, nic nie denerwuje że znowu coś nie działa a jazda to czysta przyjemność - bardzo fajny środek samochodu - ma w sobie coś, poza tym dużo bardzo przemyślanych udogodnień - np podświetlana stacyjka itp
3,2
~młody122-mazdaspeed
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To że jest słaba średnica zawracania, czy brak lusterka asferycznego, czy silnik mam mniej koni.Liczy się styl,klasa, precyzja i co najważniejsze niezawodność a wszystko ma odpowiednią cenę.
~Ł.L
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, warte polecenia. Samochód przejechał 300 000 tyś bez większych usterek i myślę że przejedzie drugie tyle \"ale już u nowego właściciela\". Jakoś wykonania samochodu stoi na wysokim poziomie i mimo upływu 18 lat i użytkowania okresowo w ciężkich (budowlanych) warunkach nie z nim problemu. Z uwag jakie można mieć to: -rdza na tylnich nadkolach i progach przednich drzwi - słabe hamulce (bardzo szybko włączajacy się ABS)...
~Przemek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, mimo upływu lat nadal dobrze się prezentuje (szczególnie tylni spojler-majstersztyk). Auto duże, wygodne i przyjemnie się w nim pokonuje kilometry POLECAM
~ToYo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Doskonałe auto w swojej klasie. Pozwala na długie podróże bez uczucia zmęczenia. W mieście bez problemów. Duży bagażnik pozwala nie zastanawiać się nad pakowaniem przed podróżą. Myślę, że następna też będzie Mazda.
~afgan227
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto jest świetne. Jeździłem głównie samochodami VW... To absolutnie nie mogą się one równać z Mazda. Dałbym 5, gdyby nie te dymienie i nie najtańsze części. Daje 4 :)
~bonifacy
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na auto z tego rocznika i w tej klasie jest naprawdę super. Dobrze wypośrodkowany stosunek komfortu, osiągów i ekonomiczności. Auto dla rozsądnych ludzi, którzy cenią sobie niezawodność, ładny wygląd, dużo miejsca oraz komfort. Jestem bardzo zadowolony, wcześniej jeździłem Golfem II, Octavią I, Audi 80 i mazda jak na razie jest liderem w tym gronie. Polecam!

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zymi
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Polecam gorąco to auto. Rewelacyjne auto dla młodego jak i starszego użytkownika. Awaryjność auta znikoma, mimo wieku ciekawa stylistyka. Same pozytywy.