Lista ocen Mazda 626 IV Sedan (54) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cressos
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Pomimo, że częste usterki zawieszenia mogłyby sugerować niską trwałość, ale musimy brać poprawkę ze względu na stan (fatalny) naszych polskich dróg. Silnik - praktycznie go nie ma, bo pod względem trwałości można o nim zapomnieć. reszta układu napędowego również. Legenda więc trwa...
~Mateusz, 20l.
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Trochę problemów jest-awarie przełączników szyb elektrycznych-cała moja rodzina ma 626 i ten sam problem. Poza tym-ostatnio spalił mi się regulator przy silniku wycieraczek, wiec chodzą tylko na maxa-zaraz to naprawie. Poza tym?Drobne wycieki oleju.
~grzegorz76
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
podświetlenie nawiewów raz jest raz nie ma ale przywykłem i traktuję to jak rozrywkę \"będzie-nie będzie\" Przełącznik zespolony - niekiedy trzeba stuknąć aby światła zadziałały ale to bardzo rzadka przypadłość :)
~dyszel
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Psują się naprawdę drobiazgi- np. elektryczna szyba wymagająca przeczyszczenia styków w wyłączniku, czy też nie przesuwający się elektryczny fotel (mam full wersję tak więc dużo mam tej nieszczęsnej elektryki)
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
mam do wymiany parę eksploatacyjnych rzeczy,kupiłem olej połsyntetyk lotos w promocji 4l za 60zł, filt oleju 23zł, paliwa 16zł, powietrza 20zł reszty na razie nie wiem
~Pawel Gontarek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
W aucie materialy na wysokim poziomie. POSIADAM najbogatsza wersje jaka wyszla USA SPECIAL i el. siedzenia tempomat podgrzewalne lusetrka i klima dziala super nic mi nie nawalilo:D
~bartek
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
kilkanaście razy wymieniałem żarówki podświetlenia deski rozdzielczej,słabe reflektory przednie,po zmianie żarówek na 100 wat znacznie szybciej ulegały przepaleniu
~kriss
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Rewelacja, nic sie nie zepsulo, wymiana rozrzadu i zawieszenia, ale to normalka przy takich przebiegach. Ceny czesci naprawde nie sa wysokie i dostepne od reki
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Mazda 626 jest dobrze dopracowanym samochodem, nie ma żadnych elementów , które by się ze sobą "kłóciły". Wszystko gra i współgra ze sobą tak jak trzeba.
Dziennik kosztów dla Mazda 626 IV Sedan
9,5
~Rafał Punko
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
nigdy mnie nie zawidła,ale uważajcie gdzie naprawicie auto!Mam niemiłe wspomnienia z autoryzowanym serwisem mazdy w Księżynie
Mazda 626 IV Sedan