Lista ocen Mazda 626 IV Sedan (38) - Ergonomia

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dyszel
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
W aucie z 92 roku, takie rozmieszczenie przełączników, dźwigienek i pokręteł? Rewelacja!Zegary mega czytelne, wszystko pod ręką, super przyciski od sterowania tempomatem i nawiewami (taka namiastka klimatronika) hehe
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
bajka..wszystko jest w odpowiednim miejscu,no może przycisk od przeciwmgielnych za bardzo schowany pod kierownicą ale przecież nie używa się tego na co dzień, klaksoniki pod oboma kciukami świetne rozwiązanie
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Autko naprawdę fajnie wykonane. Wnętrze dopracowane dość dobrze, dwukolorowa tapicerka ładnie wkomponowana we wnętrze samochodu. Zegary bardzo dobrze widoczne i przejrzyste- jak dla mnie pełna klasa.
~Diesel
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jedyny minus to mała klapa do przepastnego bagażnika i brak tylnej wycieraczki zimą. Centralny zamek zrobiłem na pilota :-)
~michu
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Wszystko jest pod ręką nie trzeba niczego nerwowo szukać. Troszkę wkurza suwakowa regulacja prędkości nawiewów.
~ryszard
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
wszystko pracuje tak jak zostało zaprojektowane. żadnych kłopotów z obsługą. japońska precyzja i ludzka obsługa.
~Adrianos
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Świetna jakoś plastików wszystko pod ręką bez zbędnych bajerów prostota i wytrzymałość
~Rave
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Tu nie mam się do czego przyczepić wszystko jest pod ręką, dobrze usytuowane i przemyślane
~WebU
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
barDZo wygodnie wszystko pod ręką ;]w bagazniku wielka tuba i jeszcze zostaje duzo miejsca :D

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rafał Punko
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
zamontowałem sekwencyjną instalację gazową za 4tys.zł i szybko mi się zwróciła.autu jest bardzo oszczędne
Mazda 626 IV Sedan