Lista ocen Mazda 626 IV Sedan (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jeżeli chodzi o przód to zaskoczyła mnie ilość miejsca. Nieduży "kokpit" zwiększa znacznie przestrzeń siedzącą. Można się wygodnie rozsiąść. Z tyłu też nie ma co narzekać miejsca jest i to sporo, nawet jeżeli przednie fotele wysunie się do końca to i tak swobodnie pasażer się zmieści (chyba że pasażer z tyłu ma ze 2 m to wtedy mógłby być mały problem).
~Jarosław Franciszek Furmaniak
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Pasażerowie na tylnych siedzeniach na początku narzekają, że za nisko, że ciężko wchodzić i wychodzić, że trochę niewygodnie, ale to tylko pierwsze wrażenia a później to mogą jechać choćby i 1600,km jednym ciągiem z Warszawy do Paryża... ;-)
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
przestrzeń z przodu wystarczająca, dobra regulacja foteli w 2 płaszczyznach, z tyłu nie siedziałem osobiście ale powiem że w mojej rodzinie jest troszkę byczków którzy ze mną czasem jeżdżą i twierdzą że wygodnie
~deha_@op.pl
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
kierowca i pasazer maja barzo duzo miejsca na nogi i lokcie. Nie wiem jak z tylu,bo nigdy tam nie podrozowalem,ale nikt sie nie skarzyl.Fotele moglyby byc wygodniejsze. Brakuje podparcia ledzwi.
~ADAC
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
wszyscy na leżąco:) ostatnio porównałem moją mazdę z nową fabią i punto.. te nowe samochody klasy mniejszej są potężne w porównaniu z 2 klasy poważniejszą mazdą
~kriss
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Auto duze z zewnatrz, w srodku jak to w autach z tamtego okresu troszke mniej miejsca niz we wspolczesnych konstrukcjach. Genarelanie to wiecej niz w klasie kompakt :)
~Tomi
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
ja mam 196cm wzrostu fotel mam tak ustawiony ze mam dla siebie miejsca pod dostatkiem a jak siade za fotelem kierowcy miedzy fotelem a moimi mkolanami jest ok 10cm wolnej przestrzeni
~Adrianos
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Jestem Wysoką mam rozwalony fotel na maxa do tyłu a mimo to ludzie z tyłu czują się komfortowo nie ma to jak Sedan :))
~Piotr
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
POPROSTU SUPER, Z PRZODU MOZNA SOBIE NÓZKI WYCIĄGNAC NA MAXA, Z TYŁU PODOBNO SIEDZI SIE JESZCZE LEPIEJ NIZ Z PRZODU TAK MOWI MOJA ZONA

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ryszard
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
196 czm wzrostu i żadnych kompleksów 4 pasażerów wygoda i bezpieczeństwo.. jazda tym samochodem to prawdziwa przyjemność
Mazda 626 IV Sedan