Lista ocen Mazda 626 IV Sedan (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Dla wyższych osób widoczność jest idealna (przynajmniej dla mnie), jedna niewysokie osoby mogły by troszkę ponarzekać, ponieważ wiadomo , że siedzenia w Mazdach są dość nisko osadzone. Mi to osobiście odpowiada, zdecydowanie poprawia to komfort jazdy. Widoczność przód i na boki - super, widok do tyłu troszkę słabszy, ale tez jest OK.
~Jarosław Franciszek Furmaniak
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Zazwyczaj doskonała, tylko czasami pogarszająca się do czasu rozgrzania się silnika i auta bo klima niestety totalnie już "wysiadła" (po przekroczeniu wieku 19 lat) a koszt jej naprawy przekracza już wartość całego auta. ;-(
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
przód auta fajna widoczność, tył sporo gorzej, szyba nie jest jakoś mega duża, więc przy ciasnym parkowaniu tyłem w miare ostrożnie..wciąż nie moge się przyzwyczaić
~Piotr
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
NIE MAM WIELKICH ZASTRZEŻEN. WCZESNIEJ MIAŁEM MAZDKE W SEDANIE I COFANIE BYŁO TROCHE UCIĄZLIWE ALE W CHATCHBAKU JEST O WIELE LEPIEJ. WIDOCZNOŚC DO PRZODU JEST SUPER
~_MarSs_
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Okna przestronne, tyle, że ze wzgledu na łagadnie i nisko opadające elementy karoserii nicgy nie wiadomo gdzie tak na prawdę samochód się kończy i zaczyna.
~kriss
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Mimo duzych nawisow z przodu i z tylu jest OK. Ato dobrze przeszklone, zreszta po 5 latach jazdy mam je wyczute co do 1 centymetra :)
~Rave
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
do przodu bardzo dobrze, na boki również, trochę przeszkadzają mi grube słupki tylne, ale można się przyzwyczaić
~Diesel
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo dobra - Jedynie słaba widoczność do tyłu ale dobre czujki parkowania rozwiązały ten problem :-)
~Adrianos
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Duża przednia szyba dobra widoczność z tyłu jako początkujący kierowca czuje się w nim jak ryba w wodzie

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ElJot
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Szkoda że w sedanach nie jest montowana wycieraczka tylnej szyby,ale ogolnie widac wszystko dookola.
Mazda 626 IV Sedan