Lista ocen Mazda 626 IV Sedan (48) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Silniczek Diesla wiadomo, że pracuje trochę głośniej niż benzyna, dlatego wyciszenie przydało by się troszkę lepsze. Przy benzynowym silniku pewnie wystarcza i jest ciszej. Choć biorąc pod uwagę inne samochody z dieslem z tego roku, to i tak wygląda to całkiem nieźle.
~Jarosław Franciszek Furmaniak
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Po 200,tys trochę głośniej się zrobiło, może poduszki silnika się już trochę wyrobiły lub może stwardniały i układ wydechowy już raczej kwalifikuje się w całości do wymiany w ciągu najbliższego roku, ale po 20 latach to i tak rewelacja... ;-)
~deha_@op.pl
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
slychac wiatr oplywajacy auto. Jak sie jedzie ok 100km/h lepiej szyb nie otwierac. Silnik nie daje o sobie zapomniec,szczegolnie gdy jest zimny,jadnak aby rozmawiac nie trzeba podnosic glosu. Lepiej kupic dobre radio i sluchac dobrej muzyki
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
mam mały mankament z uszczelką przedniej szyby więc przy większych prędkościach i dużych zawirowaniach powietrza piszczy wiaterek w środku więc nie mogę się wypowiedzieć póki tego nie zrobię
~michu
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Silnik słychać na wyższych obrotach, taki typowy japoński gang. Przy szybszej jeździe zagłusza go wiatr. Za to bardzo fajnie grają seryjne głośniki, szczególnie z mocnym radiem.
~_MarSs_
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Po 8 latach wszystkie uszczelki we drzwiach pozostawiają wiele do życzenia. Po 10 słychać już radosne pogwizdywania wiatru pod uszczelkami. A wszystko przez słabą jakość gumy.
~ryszard
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
jest bez zastrzeżeń jeśli uważnie słuchać to w końcu usłuchać 1,2,3- dalej cisza i szum rozprówanej przestrzeni, przyjemne doznanie..
~kriss
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Na dobrej drodze naprawde cicho. Benzynowy silnik nie daje o sobie zbytnio znac. Szumy zaleza od nawierzchni i opon, dla mnie ok
~Rave
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Jak na model z rocznika 1992 to naprawdę auto dobrze wyciszone, powyżej 3500obr na minutę silnik robi się głośny
~WebU
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
bardzo dobrze wyciszona :D czasem z bagaznika dochodzą jakies dziwne dzwieki... wydaje mi sie ze to cos zwiazanego z uszcelkami...
Mazda 626 IV Sedan