Lista ocen Mazda 626 V (200) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~widiath
Sedan 2.0 115KM 85kW
Miejsce z przodu - OK. Myślę, że to jeden z lepszych wyników w klasie średniej. Choć nie jest to Superb, z tyłu trzem osobom jest wygodnie, nigdy nie słyszałem żeby pasażerowie narzekali, chyba że górę bierze etykieta. W środku znajdziemy podłokietnik zarówno z przodu jak i z tyłu. Z przodu 2 uchwyty na napoje, z tyłu po otwarciu podłokietnika. Ciekawostką jest składane oparcie fotela pasażera, służy za stolik lub podnóżek dla osoby siedzącej...
~widiath
~youtobe
Sedan 2.0 115KM 85kW
tu jest git kierowca jak i pasazer to tak jak w s-klasie < żart> aczkolwiek jest oki mam 186 cm i nie narzekam druga osoba przy tym samym wzroscie tylna kanapa za mną i kolankami udarza w mój fotel tak to jest:) jesli pasazerą tylnej kanapy nieprzekraczają 175 cm to 5-tka ma naprawde super/ przyznam sie ze przy zakupie nie spodziewałem sie ze bedzie az tak dobrze jak by szerokośc była taka jak w omedze to samochód ideał!!!
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Samochód jest naprawdę wielki w środku. Do tego tylna kanapa posiada możliwość przesuwania, przez co można zwiększyć jeszcze bagażnik. Co ciekawe podczas jazdy nie czuje się tej wielkości, może dlatego że 626 jest stosunkowo wąska. Miejsca jest wbród tak dla tych z przodu, jak z tyłu, a nawet dla psa siedzącego w bagażniku. Jedyne co, to daszek przeciwsłoneczny uderzający po głowie kierowcę, gdy ten chce zasłonić boczną szybę.
~pasjonat motoryzacjii.
Kombi 2.0 115KM 85kW
bagażnik większy niż w vw przejściówce z 1996r. A ponoc to rekord, chodzi o kombi po drugie ma możliwość suwania kanapy tylnej pod same przednie siedzenia co daje 1/4 większy bagażnik jesli trzeba. z przodu b.dużo miejsca u pasażera schowek wysoko nad kolanami duży plus. Z tyłu auta przy dsuniętych na max siedzeniach przednich z tylu osoby o wzroscie 185cm, maja miejsce nie narzekają, dwa podłokietniki po bokach kanapy.
~marekdanecki@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Jeżeli miałeś do czynienia z Mercedesem 124 albo okularnikiem to dla pasażerów zwłaszcza tylnych siedzeń Mazda oferuje zdecydowanie więcej (na poziomie Passata B3/B4) bagażniki porównywalne łącznie z dodatkowym oświetleniem. Dziwny jest w moim aucie dobór kolorystyki wnętrza - niebieskie welury i wykładziny + pseudo plastikowe drewno trochę się na początku z tego śmiałem a potem olałem.
~tosman@tlen.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Przy wzroście powyżej 180cm fotel kierowcy maksymalnie odsunięty do tyłu - w drugim rzędzie nie daje wielkiej swobody, ale ogólnie kabina bardzo przestronna. Fotele przednie wygodne, nie męczą na dłuższej trasie. Z tyłu nie miałem okazji sprawdzać, ale pasażerowie nie narzekali. Bagażnik ogromny (pełne koło zapasowe) choć oczywiście w tej wersji nadwozia rolę gra również wielkość otworu załadunkowego.
~mysiowy
Kombi 1.8 100KM 74kW
przestrzeń kierowcy - doskonała, wysocy pasażerowie z tyłu w komplecie nie będą zachwyceni na długich trasach. Kombi z odsuwaną tylną kanapą niweluje pewnie ten mankamanet - w sedanie nie ma się gdzie odsunąć... Egoistyczni kierowcy nie zauważą mankamentów przestrzeni pasażerów. Fotele doskonale trzymają. Sprężyste i wygodne 350 km non-stop to jednak najdłuższy dystans jaki do tej pory zrobiłem.
~MecLuk
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Mam 195 cm i nad głową było na styk ale to dlatego, że mam wersję z szyberdachem, który znacznie obniża linie podsufitki. Przed zakupem czytałem komentarze, że dla 2 metrowców jest ok. - zgadzam się Z tą opinią ale w wersji bez szyberdachu. Reszta przestrzeni jest ok. nawet za mną mogło z tyłu siąść dziecko. W 5 osób nie ma tragedii ale nie poganiają się z tyłu:)
~dplec@itr.org.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Bardzo duzo miejsca dla siedzacych z przodu i z tylu. Samochod naprawde przestronny. Nie jestem bardzo wysoki 180cm ale mam bardzo duzo miejsca nad glowa z przodu i z tylu (kombi). Z tylu sie fajnie jezdzi bo siedzenia sa troche wyzej wiec jest wrazenia patrzenia nad glowa siedzacych z przodu. Siedzenia naprawde wygodne bo czasami jechałem po 1000km na dzień.