Lista ocen Mazda 626 V Sedan (61) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kk
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jedyna usterka od momentu kupna to obluzowane osłona filtra przeciwpyłkowego, która dawała piękny dźwięk przy 2000 obr / min - usunięte w ASO za grosze. Do (na razie) drobnych usterek można zaliczyć korozję, która lubi spód auta i zakamarki a zwłaszcza ranty tylnych drzwi czy mocowanie zamka maski. Podwozie całe jest w nalocie - nie jest to chrupanie na wylot, a po prostu rdzawy nalot, który wystarczy usunąć i zabezpieczyć. Myślę, że wydanie...
~Grzesiek gg:10203671
Sedan 2.0 115KM 85kW
Nic się nie sypie puki co już drugi rok jeździ bez problemów no tylko łączniki stabilizatorów zmieniłem bo na przeglądzie gość powiedział że do wymiany są ale ja nie widziałem żadnego luzu na nich ani nic nie pukało.
~Broń Boże przed Mazdą
Sedan 2.0 115KM 85kW
ach te drobiazgi... Tu kawałek plastiku odpadnie tu żarówka się spali ( nagminny problem), mufka do kabli od przyczepy nie działa pomimo wymiany i naprawy. Po prostu przestałem sie drobiazgami przejmować i wymieniam tylko żarówki.
~marek
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
w porównaniu z starszą mazdą którą ma ojciec to nowsza gorzej wypada, tyle że moja ma już swoje przejechane ale na diesla hmmm... no i musze wziąć pod uwagę że kupiłem samochód strasznie zaniedbany, dopiero teraz przejrzał na oczy
~Han Solo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Pękła sprężyna, która unosi klapę bagażnika. Na częściach używanych dostałem gratis przy zakupie części do innego wozu. Aha i żarówka przepaliła mi się 2 razy...
~Artur G.
Sedan 2.0 136KM 100kW
Zapieka się ręczny (zacisk) - regeneracja (samodzielna kosztowała mnie niecałe 100zł) wystarcza aż do złomowania auta :) Czasem padają czujniki ABS - po 60zł/szt.
~youtobe
Sedan 2.0 115KM 85kW
Moim zdanie jest super drobiazgi kazdemu sie trafia mi np nie swieci pokretlo od regulacji nawiewów i to przez ponad 3 lata wszystko co nawaliło hmm chyba nie powinienem narzekać :)
~marek 0203
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
gumy(poduszki) na stabilizatorach tylnym i przednim jak się wyrobią to tłucze od podwozia niemiłosiernie ( i tak jest dobrze biorąc pod uwagę nasze ścieżki zdrowia dla aut)
~m626
Sedan 2.0 115KM 85kW
NIEZAWODNA. Pod warunkiem, że kupiona z pewnego źródła, a nie klepana przed wsawieniem do komisu (niewązne czy polskiego czy niemieckiego)
~Hajdes
Sedan 2.5 V6 167KM 123kW
Auto oprócz wymian oleju i podstawowych płynów nic więcej nie potrzebuje. Jedyne co to z zawieszenia przeguby gdyż przy skręcie lekko stukają już.
Mazda 626 V Sedan