Lista ocen Mazda 626 V Sedan (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~widiath
Sedan 2.0 115KM 85kW
Miejsce z przodu - OK. Myślę, że to jeden z lepszych wyników w klasie średniej. Choć nie jest to Superb, z tyłu trzem osobom jest wygodnie, nigdy nie słyszałem żeby pasażerowie narzekali, chyba że górę bierze etykieta. W środku znajdziemy podłokietnik zarówno z przodu jak i z tyłu. Z przodu 2 uchwyty na napoje, z tyłu po otwarciu podłokietnika. Ciekawostką jest składane oparcie fotela pasażera, służy za stolik lub podnóżek dla osoby siedzącej...
~widiath
~youtobe
Sedan 2.0 115KM 85kW
tu jest git kierowca jak i pasazer to tak jak w s-klasie < żart> aczkolwiek jest oki mam 186 cm i nie narzekam druga osoba przy tym samym wzroscie tylna kanapa za mną i kolankami udarza w mój fotel tak to jest:) jesli pasazerą tylnej kanapy nieprzekraczają 175 cm to 5-tka ma naprawde super/ przyznam sie ze przy zakupie nie spodziewałem sie ze bedzie az tak dobrze jak by szerokośc była taka jak w omedze to samochód ideał!!!
~tosman@tlen.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Przy wzroście powyżej 180cm fotel kierowcy maksymalnie odsunięty do tyłu - w drugim rzędzie nie daje wielkiej swobody, ale ogólnie kabina bardzo przestronna. Fotele przednie wygodne, nie męczą na dłuższej trasie. Z tyłu nie miałem okazji sprawdzać, ale pasażerowie nie narzekali. Bagażnik ogromny (pełne koło zapasowe) choć oczywiście w tej wersji nadwozia rolę gra również wielkość otworu załadunkowego.
~depe74
Sedan 1.8 100KM 74kW
Przy wzroście 1,90 nie mam jakiegokolwiek problemu z ustawieniem wygodnej pozycji za kierownicą (regulacja kierownicy góra-dół, regulacja foteli przód-tył, góra-dół i nachylenie siedziska). Nawet przy znaczącym odsunięciu do tyłu foteli, pasażerowie o średnim wzroście siedzący na kanapie mogą w miarę komfortowo podróżować.
~Jacek Muzyka
Sedan 1.8 90KM 66kW
Wystarcza dla mnie, zony, i 2 dzieci. Zastanawia mnie zawsze u znajomych ktorym rodzi sie 2 dziecko mocna chęć kupna VANA bo juz im mało miejsca w sedanie czy kombi. Bagażnik wystarcza pomimo butli gazowej w kole na 2 tygodniowe wczasy nad morzem. Mało kto jeżdzi na dłużej :)
~zz
Sedan 2.0 115KM 85kW
Auto jest duże, wiec można się spodziewać dobrej przestrzeni. Bagażnik pojemny, nawet dość duży otwór załadunkowy sedana. Może na tylnej kanapie było nieco wąsko, ale w tamtych latach auta klasy średniej były węższe niż obecnie.
~Hajdes
Sedan 2.5 V6 167KM 123kW
W aucie jest sporo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu jak i z tyłu. Jazda sprawia przyjemność a kłopotów ze zmieszczeniem się nie ma wręcz przeciwnie zostaje wolna przestrzeń. Z tyłu wygodnie i dużo miejsca.
~Estwalk
Sedan 1.8 90KM 66kW
Przestrzeni bardzo dużo. Spokojnie można zapakować 4 osoby + bagaż osobno (520 litrowy bagażnik robi swoje). Mówie o komfortowej jeździe, bo oczywiście można pojechać i zabrać się w 5 osób. Ale raczej po Polsce, a nie za granice :)
~kk
Sedan 2.0 115KM 85kW
Zaskakująco dużo miejsca z tyłu. Czasami podwożę znajomych z pracy i nawet trzy dość misiowate osoby mieszczą się bez problemu. Z przodu dla mnie przy 178 cm wzrostu jest też bardzo dobrze.
Mazda 626 V Sedan