Oceny Mazda CX-3 Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW 2018-2022

Mazda CX-3 Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW 2018-2022 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda CX-3 Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW 2018-2022

~Grzegorz
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Auto mam od nowości. Jego specyfikację ustalałem sam, bo nie było tej wersji w Europie i wyprodukowano go dokładnie 22 września 2018 w sobotę, a zamówienie poszło 3 września. Potem przewóz z fabryki w Hiroszimie do Belgii, później do salonu w Katowicach i odbiór 18 listopada 2018. Mam w nim wszystko, co było dostępne w wersji Sky Passion, plus koło zapasowe zamiast zestawu naprawczego (bo nie chciałem). Nie mam tylko szyberdachu w opcji, bo...
~Kamilloeus
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Auto dla mojej żony, wersja Sky-Passion, dodatkowo w automacie i pakietem skórzanym. W kolorze ceramic metalic. Samochód cieszy oko, jest ładny, nowe wzory felg są chyba ładniejsze od poprzednich, na zewnątrz tylko kosmetyczne zmiany ale chyba na korzyść, z tyłu poprawili światła są ledowe- bardzo fajnie wyglądają. Samochód cacko. Jeśli ktoś szuka wysokiej pozycji za kierownicą to CX-3 nie jest dla niego. Z zewnątrz auto wygląda jak crossover...
~Inżynier
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Samochód kupiony ze świadomością że bagażnik jest mały. Prowadzenie, spalanie, wygoda wsiadania/wysiadania, wystarczająca ilość miejsca z tyłu oraz wygląd zadecydowały o zakupie tego modelu. Nie ma samochodów idealnych, ale zalety zdecydowanie przeważają nad drobnymi wadami :-) Doradzam wymianę oleju po 2000km spalanie drastycznie spada.
~BULI
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Wersja Skypassion Jak narazie rewelacja niskie spalanie ,przyjemnosc z jazdy .Łatwosc prowadzenia .W tej cenie nie ma chyba nic lepszego zastanawialem sie nad chr ale jednak silnik w mazdzie jest bez turbo:) Aha i zwraca uwage na ulicy ludzie sie ogladaja :)
~kd
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Auto bardzo dobre pod jednym warunkiem - wiesz, że jest to mały samochód, idealny do miasta. U nas w rodzinie jako drugi pojazd - super. Ale nie wyobrażam sobie, aby był to jedyny pojazd, gdyż byłby za mały. Żonie bardzo przypadł do gustu.
~Beata
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Dużo plastiku w środku, dla dwóch osób idealny ale dla 5 już bardzo złe.

Usterki Mazda CX-3

Mazda CX-3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kristgbno
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Auto godne polecenia,w mieście super, spalanie super
3,1
~Monika Werner
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Samochód kupiony pod koniec kwietnia trafił do serwisu we wrześniu- nie odpalił, zabrany do Gdańska na lawecie
~Monika
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Mimo pewnych niedoróbek i niedociągnięć auto daje ogromny komfort jazdy i radość z prowadzenia.
~Zenek
Crossover Facelifting 2.0 Skyactiv-G 121KM 89kW
Idealny samochód dla 2 osób. Wygląd to rzecz gustu dla mnie b. Ladny, silnik bezkonkurencyjny, dynamika i ekonomia w jednym, wygodny, dobrze wyciszony, ergonomiczne wnętrze.
Mazda CX-3 Crossover Facelifting