Lista ocen Mazda CX-3 Crossover (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niezadowolony Użytkownik MAZDY
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
To może wymienię listę co już mi w nim naprawiano: -przednia szyba sama pękła -przy 18.000 wymiana kierownicy bo się skóra wytarła - wymieniono mi dwa lusterka zewnętrzne -wymieniono sterowanie ogrzewania -wymieniono lampę pokrywy bagażnika bo wlewała się woda do środka klapy -wymieniono skraplacz klimatyzacji -wymieniono prawy przedni amortyzator Teraz muszę znowu jechać i zgłosić na gwarancje rdzewienie samochodu i sterowanie...
~Konrad
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Największym problemem CX-3 (jak i innych nowych Mazd) są lusterka, których mechanizm może się często psuć - najczęściej od mocnego mycia na myjni bezdotykowej. Polecam uważać na to, albo pożegnać się z ich składaniem. Lusterka wymieniane często od ręki na gwarancji. Dużo problemów z immobilizerem OMEGA, instalowanym przez zewnętrzną firmę. Gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądało, to nie wiem, czy bym się na to zdecydował. Na szczęscie...
~Dzieci Kapitana Klossa
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Półka bagażnika zrobiona z prasowanego papieru to jakiś żart. Kierownica pokryta sztuczna skora po 15 tys km wyglada jakby zblizala sie do 300 tys km. Boczki fotelu przetarte a materialu na pokrycie niby "premium". Fotel brudny gorzej, niz mam po 390 tys km w swoim welurowym Japoncu. Odsztalcone boczki foteli. Boczki drzwi trzeszcza, czyli spasowanie jest słabe.
~wiesieko
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Nie zagłębiałem się jeszcze w rozbudowaną konfigurację samochodu. Instrukcja ma ponad 400 stron. Jedyne co musiałem włączyć to RDS bo radio traciło zasięg i komunikację z telefonem.
~Michał
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Brak, w końcu od nowego samochodu właśnie tego oczekiwałem, trochę drażni działanie i-stop szczególnie w korkach, ale można to wyłączyć
~Mateusz
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Raz nie zadziałał dodatkowy immobiliser. Problem udało się zażegnać z pomocą call center w ciągu 5 min. Ale zdecydowanie nie powinno się to zdarzyć.
~Zamówiłem Energy
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Ocynk, benzyna atmosferyczna, nadkola, nakładki. Dajmy mu trochę czasu. Ale pewnie będzie po japońsku. Samochód produkowany jest Made in JAPAN. No coments.
~amaltea
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Drobne usterki elektroniki (konieczność restartowania lub "odświeżenia" i ponownej aktywacji)
~amadeo
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Brak drobnych usterek pomimo dość intensywnego użytkowania.
~kastomi
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
jak na razie brak, ale mam auto niecały miesiąc
Mazda CX-3 Crossover