Lista ocen Mazda CX-3 Crossover (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzieci Kapitana Klossa
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Słabo. Brak podłokietnika (modele po faceliftingu już mają). Brak regulacji nachylenia zagłówków, ze o regulacji odcinka ledzwiowego nie wspomne (widocznie Japonczyk nie ma kregoslupa). Ekran multimedialny. Ciezko dopasowac pozycje za kierownica. Skokowa regulacja nachylenia fotela przeslanieta pasem (geniusz japonskiej mysli technicznej to wymyslil, ale poprawili to w nowej 3ce i CX-30). Po zalaczeniu silnika zalaczaja sie multimedia i radio...
~Pedros77
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Brak podłokietnika to duży dyskomfort. Przyciski do klimy intuicyjne, jednak klima jednostrefowa.Fajne radio z DAB, choć same głośniki jak w większości Mazd -takie sobie. Chyba, że dokupisz sobie BOSE. Fajny 2-funkcyjny tempomat oraz HEAD-UP. Obrotomierz (wersja SkyPassion) to POMYŁKA!. To nie sportowe auto!, żeby robić takie zabiegi. Do czytania "cyfrowej" prędkości na małym wyświetlaczyku trzeba się długo przyzwyczajać.
~Eri
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Dla 2 osób z przodu jest lepiej niż dobrze. Wszystko w zasięgu, intuicyjna obsługa, Head-up to wg mnie niepotrzebny bajer, w centralnym miejscu jest obrotościomierz, który przy automatycznej skrzyni zupełnie się nie przydaje. Rozczarowuje brak kontrolki braku płynu do spryskiwaczy.
~sti
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Bardzo dobra pozycja za kierownicą i bardzo dobre fotele (w sensie wyprofilowania i twardości), niestety za krótkie siedziska i za krótki podłokietnik z przodu. Wygodnie siędzi się również z tyłu. Duży minus za brak haczyków w bagażniku - zakupy latają.
~Konrad
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
No jak można było nie dać klimatyzacji dwustrefowej, jak w trójce. Albo auto szyb z przodu i z tyłu. Bezsensowne decyzje, które psują efekt wow, po tym jak już się trochę pojeździ i zwróci na to uwagę i zaczyna to przeszkadzać w aucie z rocznika 2015+
~amadeo
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Brak podłokietnika w wyposażeniu seryjnym to skandal. Po jego zamontowaniu (a polecam oryginalny, który jest mocowany do konstrukcji nadwozia, a nie do plastików jak nieorginalny) otwory na kubki na napoje mają mocno ograniczoną funkcjonalność.
~Mateusz
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
podstawowa wada- podłokietnik. W standardzie go nie mam, ale nawet jako opcja zdecydowanie się nie sprawdza. Po zamontowaniu podłokietnika mocno utrudnione korzystanie z uchwytów na napoje oraz sterowanie pokrętłem. Poza tym- ok.
~wiesieko
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
W kabinie jest idealna, natomiast bagażnik to porażka. uniesiona deska dzieląca bagażnik na niczym się nie trzyma i trzeba ją oprzeć na głowie lub wyjąć i postawić obok samochodu, jak nie ma błota.
~Michał
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Szukałem auta do którego łatwo będzie się wsiadać i wysiadać, dlatego wybór padł na Crossovera CX3. Brat ma citroena C5 III, komfort rewelacja, ale wysiadanie z tego auta to dramat
Dziennik kosztów dla Mazda CX-3 Crossover
~amaltea
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Niektórzy narzekają na system Mazda Conect - mnie bardzo pasuje obsługa także przy pomocy pokrętła, inne przełącznik i sterowanie - prosto i logicznie
Mazda CX-3 Crossover