Lista ocen Mazda CX-3 Crossover (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
jeszcze nie wiem bo za mało czasu upłynęło, ale daję 4 bo znam mazdy ... miałem 6tkę i blachy były porażką, a po 12 latach nadkola miały dziury, ale tutaj pozostaje mi mieć nadzieję, że zapewnienia producenta o poprawie tej sytuacji ( nadkola są z tworzywa ) są prawdziwe. mazda 6 była wspaniałym samochodem z dupnymi blachami - mam nadzieję, że teraz będzie lepiej ; )
~Dzieci Kapitana Klossa
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Powłoka lakierowa tragicznej jakości. Auto ma rysy jakich nie mam w 20 letnim aucie. Ekologią ekologią, ale te azjatyckie lakiery są fatalne. Na dodatek nadwozie nie jest wykonane z blach pocynkowanych wg europejskiej technologii, wiec kazda strata lakieru skonczy sie momentalna korozja powierzchniowa.
~sti
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Bardzo ładne auto, najładniejsza Mazda moim zdaniem. Bardzo praktyczne nadwozie - np. krótkie drzwi pozwalają na ich szerokie otwieranie w wąskich przestrzeniach, przez co wygodnie sie wsiada i wysiada.
~Michas
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Po roku eksploatacji pojawiły się pierwsze ogniska rdzy.Jeżeli samochód i marka mierzy wysoko to takich wpadek nie powinno być !!!!!!!! już na pewno nie kupię już samochodu tej marki
~Lempik
Crossover 1.5 SKY-D 105KM 77kW
2016 rok. Pojawiają się mikro kropki rdzy. Prawdopodobnie już rudy na imprezę został zaproszony.
~Lempik
Crossover 1.5 SKY-D 105KM 77kW
~Klient
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Zbierający się brud- piach błoto w zakamarkach plastiku tylnych drzwi - co zapewne przyspiesza korozję.....
~Niezadowolony Użytkownik MAZDY
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Samochód 2 lata skończy w maju 2018 a już rdzewieje. Dodam że nie był uszkodzony, zakupiłem nowy w salinie
~Łukasz Sikora
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Drobne ślady korozji pod klapą bagażnika. Zrobiłem zaprawkę.
~Zwobot
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Piękny lakier soul red. Linia nadwozia jakich niewiele na ulicach.
Mazda CX-3 Crossover