Lista ocen Mazda CX-3 Crossover (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pedros77
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
To auto na płycie podłogowej "2-ki" - więc segment B aut miejskich. Nie można dużo od niego wymagać i oferuje to co małe samochody w tej klasie. Pomimo wyższego nadwozia zbyt nisko zainstalowany jest zderzak przedni, przez co przy zjeździe z krawężników ryjesz przodem jak w zwykłej osobówce. Zawieszenie mało komfortowe i sztywne. Do środka przenosi się zbyt dużo hałasu z zawieszenia.
~sti
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Dosyć sztywny, ale bardzo pewnie się prowadzi na zakrętach. Odporny na boczny wiatr. Razem z precyzyjnym układem kierowniczym, skrzynią biegów i pewnym zawieszeniem pozwala na określenie cx 3 "małym Porsche", jeżeli chodzi o precyzję prowadzenia. Świetny napęd 4x4.
~Zamówiłem Energy
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Samochód krótki z dużymi kolami i małym rozstawem osi zawsze będzie delikatnie kołysał się w przód i tył na wybojach. Taka specyfika konstrukcji. Praca zawieszenia sama w sobie jest bardzo dobra. Nic nie trzeszczy, nie stuka. Samochód prowadzi się pewnie, jest zwinny.
~Zwobot
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Rewelacja. Świetnie trzyma się drogi. Pokonujesz ostre zakręty, czując się tak pewnie jakby nie był to zakręt a prosty odcinek drogi. Bardziej sportowo kosztem nieco mniejszego komfortu, co dla mnie nie jest problemem, a zaletą.
~amadeo
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Świetny układ jezdny; idealnie dobrany kompromis pomiędzy komfortem a stabilnością. Jak na taką niską wagę auta oraz jego małe gabaryty samochód trzyma się na zakrętach jak przyklejony.
~Niezadowolony Użytkownik MAZDY
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Od przebiegu ok.10.000 coś pukało w prawym przednim kole, serwis nic nie znalazł dopiero po przejechaniu 50.000 i zamiany serwisu znaleźli uszkodzony amortyzator.
~Krzysiek
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Bardzo komfortowe i wygodne zawieszenie, świetny napęd 4x4, szczególnie zauważyłem to zimą, mieszkam na dosyć wysokiej górce z ciężkim dojazdem.
~Mariusz
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Po 2 m-cach i 5 tys. km, zawieszenie pracuje na nierównościach jak u starego rzęcha ... Właśnie zaczynamy przygodę z serwisem i zobaczymy co dalej ......
~Michał
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Brak większych uwag, dla mnie zawieszenie trochę za sztywne. CX3 jest trochę wyższe, więc przy wyższych prędkościach trzeba wziąć potrawkę na podmuchy wiatru,
~kastomi
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Jak dla mnie idealny, dość twardy, sprężysty, auto dobrze wybiera nierówności, układ kierowniczy bezpośredni, znakomicie sprawdza się w zakrętach.
Mazda CX-3 Crossover