Lista ocen Mazda CX-3 Crossover (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzieci Kapitana Klossa
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Fabryczna usterka klimatyzacji w tak młodym aucie to żart. Klima w trybie Auto wieje zimnym powietrzem zamiast stopniować nadmuch. Sterownik programował japoński jełop. Regulacja kratek nie ma plynnego domykania nawiewu tylko dwie pozycje otwarta / zamknieta. Ladnie wygladaja, ale to totalny regres. Brak chlodzonego schowka w tej cenie auta to tez jakis zart.
~Konrad
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Klimatyzacja działa poprawnie, ma czasem problemy ze znalezieniem właściwej temperatury. Kończy się to ustawianiem temperatury na minimum na klikanaście sekund, aby sensownie schłodzić środek. Często niestety muszę dostosowywać albo nawiewy, albo ich siłę.
~amadeo
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Konstrukcja okrągłych nawiewów w desce rozdzielczej dramatycznie niedopracowana. Bardzo ograniczona możliwość regulacji (nawiewy odbijąją z pozycji skrajnych z powrotem). Ewidentnie miały bardziej wyglądać niż działać.
~Niezadowolony Użytkownik MAZDY
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Wymienione miałem już sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacja, wymieniony miałem również skraplacz klimatyzacji i wczoraj zauważyłem że znowu mi nie działa regulacja temperatury
~kastomi
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Nie narzekam, wprawdzie brak nawiewów na tył, ale nie przeszkadza to za bardzo, ogrzewane siedzenia - myślałem że to zbędny gadżet, a w mroźne dni sprawdza się dobrze
~Pedros77
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Szybko i zbyt mocno grzeją siedzenia, nawet na 1-szym stopniu (3 stopniowa regulacja). Generalnie szybko się nagrzewa wnętrze. Klima OK, choć wydajność przeciętna.
~sti
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Słabo działa ogrzewanie zimą i szyby dość mocno parują. Trzeba ustawiać nawiew na przednią szybę, żeby tego uniknąć. Klimatyzacja latem ok.
~Klient
Crossover 2.0 SKY-G i-ELOOP 150KM 110kW
Trudno ustawić temeperaturę w przedziale między 21 a 22 stopnie albo za zimno albo za gorąco. Dziłanie szyby ogrzewanej też nie ma szału.
~Mariusz
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Okrągłe nawiewy to nieporozumienie jeśli chodzi o ich użytkowanie, minimalna możliwość regulacji przepływu powietrza.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-3 Crossover
~kxr
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Klima w trybie Auto ustawiona nawet na 16 stopni w lecie zazwyczaj bardzo nieznacznie schładza wnętrze podczas około 30 minut jazdy.
Mazda CX-3 Crossover