Oceny Mazda CX-3 Crossover 1.5 SKY-D 105KM 77kW 2015-2018

Najnowsze oceny Mazda CX-3 Crossover 1.5 SKY-D 105KM 77kW 2015-2018

3,2
~Lempik
Crossover 1.5 SKY-D 105KM 77kW
MAZDA CX3 pozatym że nawet nieźle wygląda , nie wzbudzą we mnie dużych emocji, środek przyjemny lecz mało ergonomiczny. Użytkuje dopiero miesiąc . Auto w szwajcarii użytkowane , problem z filtrem DPF . Usterka błąd przy wypalaniu. Po czyszczeniu błąd i tak występuje.
3,2
~Lempik
~Judyta
Crossover 1.5 SKY-D 105KM 77kW
Auto bardzo ładne. Pomimo upływu lat nadal rzuca się w oczy. Piękny granatowy lakier pieknie prezentuje się w słońcu. Bardzo dobrze wyposażony. Niezawodny.
~Marcin
Crossover 1.5 SKY-D 105KM 77kW
Mieszkam poza miastem, więc do najbliższych świateł mam 7 km dlatego zdecydowałem się na diesel'a - wersja SkyPASSION + off White + Safety. 105 KM może nie dużo ale na to lekkie auto i wymagania mojej żony, moc jest w sam raz. Przez 5 m-cy przejechane 9000 km w tym zima, a spalanie wydaje się ociupinkę za duże. Myślę, że w lecie powinno zejść poniżej 5,5 na co dzień. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Mazda CX-3 Crossover