Lista ocen Mazda CX-30 (74) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dmytro
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
W moim samochodzie z fabryki był problem rozładowania się akumulatora pod czas postoju. Jeśli nie używałem go więcej niż dzień-dwa to poprostu już się nie odpalał bez doładowania. Tylko po 3 serwisie udało się to naprawić - usterka fabryczna. Musieli w końcu zresetować samochód i zaprogramować ponownie od zera.
~Filip B
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Na chwilę obecną nie ma większych problemów. Czasami dochodzi przy zapłonie do dziwnego zachowania pedału hamulca - zaczyna stukać jak w momencie uruchamiania się systemu ABS. Temat zgłoszony i pod obserwacją ASO
~Bartek
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
W pierwszym roku 2,5 miesiąca na serwisie, ciągle problemy z akumulatorem, systemami bezpieczeństwa. Zablokowana kierwonica w trakcie jazdy. Tydzień po odbiorze z serwisu (2,5 miesiąca diagnostyki) - znowu laweta... Nigdy wiecej
~Anna
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Nie wyobrażam sobie, żeby tak młody samochód miał jakiekolwiek awarie - i nie ma. Ani małych, ani dużych - nie ma po prostu żadnych i mam nadzieję, że to samo napiszę za 3 lata.
~Maniek
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jakość materiałów wykonania hamulców po tygodniu nieużywania auta tarcze dosłownie zardzewiały podczas jazdy czuć bicie / a w serwisie standard proszę rozjeździe usterka ustąpi
~Radosław Klimek
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Dwa razy silnik przestał pracować na drodze, samochód zwieziony na lawecie. Totalna porażka, jestem załamany. 16 letni Peugeot 407 z przebiegiem 600000 nie miał takich problemów.
~Jacek Pałka
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Co by nie pisać i nie mówić, jeżeli garażowany samochód dwa razy odmawia odpalenia i to na swoim podwórku, to 3 gwiazdki chyba za dużo. A nie wiadomo, co jeszcze mnie czeka.
~VDG
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
po 2latach wymieniłem na gwrancji skrzynie automatyczna na nową, wymieniona chłodnica, prawe lusterko cigale w naprawie
~VDG
~Maks Faron
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Nic się nie przytrafiło, jednak 6 miesięcy od kiedy mam to auto, to zbyt krótki okre,s żeby można się było miarodajnie wypowiedzieć.