Lista ocen Mazda CX-30 (89) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 151 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Kolejny atut. Cena nie jest niska, jak za samochód tej klasy, ale otrzymuje się przede wszystkim jakość wykonania. Wszystko jest z dobrych materiałów i wykończona porządnie. Nie znalazłem jeszcze żadnego elementu, na którym firma szukałaby oszczędności, kosztem jakości. Ogólne wrażenie podczas użytkowania miałem lepsze niż podczas jazdy samochodami marek "bardziej premium".
~Mwstp
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Mając wymagania: automat, kamera 360, systemy bezpieczeństwa w mieście (podczas cofania, wyjeżdżania z parkingu, martwa strefa w lusterka) był droższy od Koreańczyka, ale tańszy od każdego Niemca no i lepiej się prezentuje niż podobnie wyposażony Francuz. Aut francuskich z wyłączeniem japonsko-francuskich nie braliśmy pod uwagę. Te będą tańsze oferując podobne wyposażenie.
~Mwstp
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
~Marcin
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny porównując na przykład z BMW czy Mercedesem (gdzie ceny jest kosmiczna względem jakości). Nie porównuję z Volkswagenem, bo nawet auta pokroju Arteona są plastikowe jak Caddy. Absolutna jakość premium w bardzo dobrej cenie.
~Witold Kosieradzki
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Jakość wysoka lecz cena niestety również. Moja stosunkowo niska wersja ( druga od dołu) kosztowała mnie tyle ile najwyżej wyposażona Mazda 6 kupiona w 2015. Ten tak silny wzrost ceny jest moim zdanie zdecydowanie za wysoki i nie ma merytorycznego uzasadnia
~Dzk
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
No wlasnie mam ambiwaletne odczucia niby fajnie niby minusy nie takie duze ale pytanie wciaz otwarte czy w tej cenie nie uda sie znalezc czegos rownie komfortowego i ekonomicznego ale pojemniejszego i przede wszystkim dynamiczniejszego? Sam sie zastanawiam
~Filip B
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Mając porównanie z wieloma markami premium, uważam że Mazda w tym modelu poszła zdecydowanie w ich kierunku. Jakość materiałów, spasowanie, wyciszenie, wyposażenie oraz zachowanie silnika o większej pojemności dla mnie na plus.
~Artur
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Patrząc na inne samochody w tej klasie wysoko oceniam stosunek ceny do jakości. Samochód może aspirować do klasy premium pod względem wyposażenia i komfortu. Trzeba dopuścić drobiazgi. Za to ceną zdecydowanie kompaktowa.
~Piotr
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Za tą kwotę spodziewałem się lepszych osiągów szczególnie, że silnik był reklamowany jako zbliżony do osiągów silnika diesla - niestety reklama wprowadza w błąd. Jestem kierowcą, który przesiadł się z Volvo V40 silnik D3.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-30
8,1
~Anna
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Poziom komfortu, niezawodność, osiągi i ekonomiczność, jakie oferuje Mazda CX-30 zasługuje na poniesiony koszty nabycia samochodu. Przynajmniej pierwsze pół roku nastraja dużym optymizmem na tym polu.