Lista ocen Mazda CX-30 (92) - Widoczność

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bardzo małe boczne okna i trochę większe tylna szyba z szerokimi słupkami czyli kiepska widoczność. Dobrze widoczny przedni kant samochodu. Szersza tylna wycieraczka oczyszczająca większą część tylnej szyby. Przednia kamery bardzo pomagają , tylko stosunkowo niewielka deformacja obrazu. Boczne kamery mało przydatne, bardzo duża deformacja obrazu, raczej tylko do generalnej orientacji położenia auta . Dobra widoczność z lusterek bocznych....
~Bartek
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Auto udaje sylwetke SUVa, nadwozie nie jest duzo wieksze niż kompakta więc Mazda próbuje uzyskać efekt wyższego auta przez zmniejszenie okien :) Mam na wyposażeniu kamery 360 - bez tego widocznosc oceniłbym jako słabą. Reflektory matrycowe rewelka. No moze troche głupieją często i robią dyskotekę, gasząc i zapalając niektóre sektory matrycy. Chyba deneruje to kierowców TIRów bo juz pare razy dostałem "w odwecie" długimi po oczach ;)
~Bartek
~Robert
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Jest wiele opinii wskazujących, że widoczność jest bardzo słaba. Jeżdżę hatchbakami od 1998 roku. Już się przyzwyczaiłem i nie odczuwam tego aż tak bardzo jak inni użytkownicy, jak widzę. Przy manewrach - system kamer 360 działa b. dobrze.
~Barbara
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Na boki ogranicz widoczność słupek który jest dosyć szeroki i trzeba się nieraz nieźle wychylać żeby zobaczyć czy można włączyć się do ruchu Tylna szyba też jest malutka i trzeba polegać na liusterkach i kamerach. Gdyby nie one to byłoby ciężko.
~Artur
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Trochę słaba widoczność do tyłu i na boki. Na szczęście kamery 360 robią swoje. Zbyt wąska i zbyt wysoko umieszczona w stosunku do wysokości fotela boczna szyba z przodu, trudno podać bilet do parkomatu. Niska osoba musi odpiąć pasy i mocno się wychylić.
~IjonTichy
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Widoczność do przodu i lusterka jak najbardziej OK. Tylna szyba mała, dodatkowo ogranicza widoczność środkowy zagłówek. Dobrą robotę robią tu te wszystkie czujniki, kamery i pipkacze zwane Activesense. Bez nich byłoby cokolwiek trudno.
~Anna
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
W trakcie jazdy bardzo dobra, jednak, gdyby nie kamery, manewry w ciasnych miejscach byłyby horrorem. One widzą - ja niewiele. Przy wjeździe w główną drogę pod ostrym kątem też widoczność mogłaby by być lepsza.
~Leszek55
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Widoczność zapewniają kamery. Okna są małe i wysoko posadowione. Bilet z parkomatu w galerii handlowej ciężko wyciągnąć, potrzebny łokieć z przegubem w drugą stronę ;)
~Jacek Pałka
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Bez kamer 360 byłaby zaledwie średnia, ale z tak wykonanym urządzeniem, czujnikami parkowania i radarami sygnalizującymi o nadchodzących osóbach i nadjeżdżających pojazdach - bajka.