Lista ocen Mazda CX-5 II (65) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Co roku muszę jeździć z nieskłądającymi się lusterkami bocznymi (w salonie powiedzieli, że będę jeszcze do nich przyjeżdżał, aż się gwarancja przedłużona nie skończy). Teleskopy od klapy bagażnika do wymiany po trzech latach. Prawa lampa przednia (za 5600 PLN) dostała wody, bo pojawiły się pęnięcia na plastikach (najwidoczniej od wady konstrukcji i naprężeń, bo na lewej też już się robią). Na szczęście salon robił wszystko w ramach gwarancji i...
~Grygierek Jarosław
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Rozładowany akumulator. Jak się okazało fabrycznym uszkodzeniem silnika klapy bagażnika. Chciałbym poznać odpowiedź na pytanie dlaczego nie zostaliśmy o tym poinformowani wcześniej, zanim samochód uległ awarii?!
~Maciek
SUV 2.0 SKY-G 160KM 118kW
Awarie oświetlenia samochodu. To jakiś skandal, że jadąc nocą o awarii tylnego oświetlenia dowiaduje sie z tego, że inni kierowcy na mnie trąbią i mrugają światłami. Kto dał homologacje na ten samochód?
~Kuba
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Przy przebiegu 23000km auto spędziło kilka dni w ASO z powodu konieczności wymiany czujnika ciśnienia oleju. Objawy? Kontrolka check engine. Z tego co wiem nie byłem pierwszy z taką usterką.
~Lok
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Pierwsza awaria po miesiącu użytkowania całkowicie unieruchomiła auto spowodowana była nieudolnością pracownika serwisu, który źle podłączył-skonfigurował zabezpieczenia.
~Johny
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Usterka tak ważnego elementu pojazdu jakim jest silnik w tak wczesnym stadium jego użytkowania a także przy tak niskim przebiegu nie może dobrze świadczyć
~Paweł Rzeszów
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na razie poważnych usterek (a za takie uważam te które powodują unieruchomienie pojazdu) nie było.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
niedokładnie założony w fabryce przewód chłodzenia. Na gwarancji wymieniony na nowy. Gwarancja 6 lat
~Zbych
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Brak jak na razie aczkolwiek zauważyłem delikatny wyciek od strony alternatora.
~Miroslaw
SUV 2.2 SKYACTIV-D 184KM 135kW
mam nadzieje ze bedzie bezawaryjny jak moje poprzednie diesle od Toyoty.