Lista ocen Mazda CX-5 II (86) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RaV
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Mazda oferuje bardzo duża miejsca dla kierowcy i pasażerów. Nie brakuje miejsca zarówno nad głową jak i na boki. Optymalnie jest oczywiście miejsca dla 4 dorosłych pasażerów, ale piąty też nie może szczególnie narzekać. Tylnia kanapa ma regulowany kąt oparcia. Fotele mają moim zdaniem za krótkie siedzisko, ale nie nie przeszkadza to aż tak bardzo. Oczekiwałbym jednak większego podparcia bocznego foteli. Bagażnik jest duży, foremny i pakowny.
~Empe
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Ja mam 180 cm, za mną podróżuje często mężczyzna koło 190 cm i nie narzeka. Podobnie jak i podróż w pięć osób dorosłych nie powoduje dyskomfortu. Rodzinę mam 2 + 2 i odnoszę wrażenie, ze to idealny model na to auto. W zeszłe lato zapakowaliśmy córki spacerówkę, lodówkę i cały bajzel na tygodniowe wakacje, tak więc i bagażnik całkiem zacny. Łatwo demontowana roleta, co ułatwia przewóz rzeczy ponad linię szyb.
~Sławomir
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Jak dla mnie auto super, wcześniej jeździłem Hyundaiem Tucsonem (kupiony nowy w salonie), bez porównania. Mazda jest wygodnym cichym samochodem dla normalnie jeżdżącego kierowcy. Całokształt wyposażenia oraz jazda sprawiła, że , moja rodzina polubiła bardzo to auto. Jeden minus jak dla mnie, to w czasie śnieżycy przestają działać niektóre funkcje w samochodzie z uwagi na ośnieżony radar z przodu samochodu.
~jarecki_68
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Mam ponad 191 cm wzrostu i bez problemu znajduję wygodną pozycję dla siebie. Fotel kierowcy i pasażera z przodu regulowane elektrycznie. Kierowcy z pamięcią dla dwóch osób. Z tyłu dwie osoby też znajdą wygodną pozycję dla siebie (za mną tak do 180 cm). Dobrze, ze oparcie ma dwie pozycje ustawienia pochylenia. Szkoda, że kanapa nie jest przesuwana.
~Seydlitz
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
No cóż - szału nie ma. Poziom samochodu segmentu C. W wielu testach w prasie i internecie samochód jest opisywany jako przestronny i wygodny. Moim zdaniem, przy skromnym wzroście 175cm i wadze ok. 85kg jest zaledwie wystarczający. Być może przyczyną jest mocne zabudowanie miejsca kierowcy i pasażera oraz szeroki i wysoki tunel środkowy.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przednie fotele mają pełną regulację, ale raz ustawiona jest właściwa dla mnie i żony. Ma niby pamięć ale to chyba zbędny bajer. Natomiast do plusów należy regulacja tylnej kanapy. Tak jak wszędzie poprzednio tak i tu. Przestrzeni jest wystarczająco i mimo pełnego obsadzenia hehe nikt nie narzeka.
~Marcelina Pierzakowska
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Regulacja fotela w każdym kierunku sprawia, że można naprawdę optymalnie korzystać z przestrzeni we wnętrzu samochodu. Idealny dla rodziny z dwójką dzieci na dłuższe wakacje. Wszystko się mieści i jednocześnie wysoki komfort podczas dłuższej jazdy. Schowki i miejsca na napoje idealnie się przydają.
~Marcin
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Ilość miejsca wystarczająca nawet dla wysokich osób (mam 183 cm), a za mną na pewno jest wystarczająca ilość dla podobnego wzrostu pasażera. Odległość pomiędzy pasażerami wystarczająca i zapewniająca wygodę przy podróżujących 4 osobach. Bagażnik jest pojemny, choć mógłby być nieco dłuższy.
~Vloper
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
jest komfortowo dla 4 osób. 5 - no w końcu to SUV klasy C więc: fotele pasażera i kierowcy trochę za płytkie. 5 osoba? nie będzie to przestrzeń pełnowymiarowa jak w Peugeot 5008 czy użytkowanym prze zemnie poprzednio S-Max. rodzina moja to 2+2 i nie planuję więcej - auto spełnia moje oczekiwania.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 II
9,2
11,0
~Paweł Rzeszów
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie jes źle, ale siedziska foteli mogły by być dłuższe. Mam 190 cm wzrostu i o ile oparcia są komfortowe to siedziska są zdecydowanie za krókie i nie dają wystarczającego podparcia. Mam bieda wersję z ręczną regulacją foteli, być może fotele regulowane elektrycznie są wygodniejsze.