Lista ocen Mazda CX-5 II SUV (55) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Gdy dodaje się radio VOX do listy ulubionych to psuje się cała lista i jest nie do użycia. To wygląda na poważne braki zabezpieczeń użycia danych nadawanych przez RDS. ESKA się zacina troche, chociaż na innych odbiornikach działa poprawnie. Nawigacja NavTecha nie jest najwyższych lotów (polskie komunikaty głosowe są czasami beznadziejne, np. "dojedź do miejscowości Aleje Jerozolimskie", brak w świeżo zgranych mapach ulic lub rond, które mają...
~LemonTree
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Delikatnie opada podsufitka w środkowej części. Czuć to podczas włączania oświetlenia tylnego. Nie chcą działać silniczki składania lusterek - trzeba im pomagać się złożyć lub po prostu ich nie składać- typowe w maździe. Czy kiedykolwiek to poprawią? Ogólnie drobne usterki są, ale nie poważne jedynie nieco irytujące. Generalnie samochód dopracowany
~Konrad P.
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Jak na razie można powiedzieć bezawaryjny. Jedynie co uważam, że jest nie tak to stukanie w zawieszeniu (tylko jeśli jadę sam) przy jeździe po nierównej nawierzchni i przy ostrych skrętach. Lusterka pięknie się składają (składam podczas mycia i nie kieruje na nie mocnego strumienia wody).
~Lok
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Bajery typu ostrzeganie przed przeszkodą to tylko bajery. Gdyby nie reakcja kierowcy to stuprocentowy dzwon. Rozpoznawanie znaków = albo jest albo nie ma. Monitorowanie martwego pola = zawsze w tym samym miejscu na drodze sygnalizuje mimo braku auta .
~TYGRYS1514
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Zaczyna się kłopot z lewym lusterkiem podczas składania. Przypadłość w Mazda często spotykana. Jest na gwarancji więc myślę że usterka zostanie szybko usunięta. Poza tym żadnych innych usterek nie ma na dzień dzisiejszy. Pojeździmy zobaczymy.
~Vloper
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
mechanizm lusterek bocznych - u mnie ten problem się pojawił w obydwu. Podczas pierwszego przeglądu wymieniono w ramach gwarancji. Wieszający się soft Mazda MZD. Podczas pierwszego przeglądu zaktualizowany, już się nie wiesza.
~Marcin
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Dwukrotny "check engine", ale znikał po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu auta. Słaba skuteczność wycieraczek szyby przedniej od pierwszych dni - po wymianie nastąpiła znacząca poprawa.
~Tomek
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
poza tą skrzynią biegów , irytuje mnie tez immobilizer który potrafi bez powodu odcinać zapłon (ostatnio zauważyłem, że nie mogę trzymać telefonu zbyt blisko kluczyka i jest nieco lepiej)
~BJG
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
lusterko po stronie kierowcy mi sie nie do konca zamyka przy zamknietym aucie - moze jakis drobiazg - pewnie przy przegladzie poprosze o rzucenie okiem i poprawienie tego
~Arek
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Sześciokrotnie wymieniałem mechanizm składania lusterek czyli miałem już 13 wizyt w serwisie (weryfikacja i wymiana) czekam na kolejną po weryfikacji(teraz lewe)
Mazda CX-5 II SUV