Oceny Mazda CX-5 I SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW 2012-2015

Mazda CX-5 I SUV 2.2 SKYACTIV-D  150KM 110kW 2012-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda CX-5 I SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW 2012-2015

~Andrze z Bydgoszczy
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
To już nie ta sama Mazda, którą kupowało się 20 lat temu. Zgadzam się z wieloma opiniami tutaj, jak fatalna blacha, lakier, sporo pierdół, które psują całokształt auta. Kupiłem CX-5 bo jest bardzo ładna. To w sumie tyle - jedyna zaleta... Acha, jeszcze do zalet zaliczę układ jezdny, bo auto fajnie jedzie i dobrze trzyma się drogi. Wiele bardzo pozytywnych ocen tutaj od innych użytkowników bierze się w dużej mierze stąd, że to np. ich pierwszy...
~Adam
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Jako, że mało opinii diesla 2.2, to dorzucę swoje 3 grosze. Auto kupiłem niecały miesiąc temu, ale zrobiłem już ponad 4 tysiące km, więc czas na wstępną opinię. Auto bardzo ładne, typowo japońskie. Zanim kupiłem auto na mojej liście były: KIA Sportage, Nissan Qashquai, VW Tiguan, Toyota RAV 4. KIA była OK, ale silnik wydawał mi się za głośny. Prowadzenie takie sobie. Nissan - tragedia. Nowy model, rocznik 2015. Zawieszenie i układ...
~niesamowite
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Mam go od kilku lat i pamiętam jak na początku pozytywnie mnie zaskoczył! Środek ładny, materiały wykończeniowe dość przyzwoite (te najważniejsze, reszta średnio ale w normie). Po kilku latach użytkowanie przyznaje, że to bardzo fajne autko, wręcz doskonałe - taki wierny towarzysz do codziennej jazdy ale również dobry na długie trasy. I powiem szczerze, że po moich doświadczeniach już nie wierzę w prawdziwość tych niektórych kłamstw np. na...
~Tomasz K
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
W naszej rodzinie Mazda została zakupiona przez przypadek ? Nie, to raczej miłość od pierwszego wejrzenia. Ponad 3 lata użytkowania silnik jak i AT (automat) bez zastrzeżeń, Auto jest piękne z zewnątrz jak i w środku, dla kobiety idealny, żadnych problemów z dpf, nie żałujemy zakupu mazdy ! Auto nas nigdy nie zawiodło. Silnik diesla a chodzi jak benzyna ❤️
~mazdafan
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Auto bardzo ładne, wygodne i dobrze się prowadzi. Jednak ma jedną, leczy bardzo ważną wadę. Konstrukcja zbiornika paliwa, auto staje i na lawecie jedzie do ASO. Temat pojawił się kilka razy, kupując nowe auto oczekuje ze będę nim jeździł a wizyta w ASO związana będzie wyłącznie z kwestiami eksploatacyjnymi. Tak niestety nie jest. Pomijam kilka usterek które w trakcie wizyty zostały usunięte.
~Chabix
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód dla mniejszej i większej rodziny. Idealny dla osób cieszących się jazdą samą w sobie i lubiących minimalizm a nie gadżety. Perfekcyjnie trzymający się drogi przy większych prędkościach (brak efektu bujania; krótkie przeskoki amortyzatorów przypominają trochę jazdę samochodem o zacięciu sportowym, a nie klasycznym suv'em).
~Piotr
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Auto bardzo przyjemne w jeździe, dobrze się prowadzi. Jest to juz druga moja cx5 więc nie przesiadłem się z malucha do niej. Stosunkowo małe spalanie ajk na takie duże auto 6-7 litrów ON.
2,9
~Barbara
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Od zakupu ciągle problemy, na początku z dpf,później zerwał się łańcuszek od pompy olejowej (silnik do remontu) mnóstwo drobnych problem (głośniki,klapa,siedzenia) (Silnik)
2,9
~Barbara
2,2
~Nidy więcej mazda
SUV 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Najgorszy silnik jaki można w tym samochodzie mieć. Ledwo co porusza ten samochód i ciągle coś się psuje. Praktycznie wszystkie podzespoły musiały być wymienione przy tym przebiegu (260k). (Silnik)
Mazda CX-5 I SUV