Lista ocen Mazda CX-7 (60) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarecki
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
no i tu mam najwięcej zastrzeżenia, niby auto duże - przynajmniej wyglada tak z zewnątrz - wymiary też - długość: 4,7m, a więc np. tylko 10cm krótszy niż Mazda 6 kombi którą jeździłem wczęśniej, a miejsca zdecydowanie mniej. Jesli kierowca i pasażer zajmie wygodnie miejsce, żeby nie kulić nóg - to ci z tyłu juz mają ciasno. Mały też jest bagażnik jak na te wymiary.
~mk
SUV 2.3 258KM 190kW
Dużo przestrzeni z przodu. Duży zakres regulacji fotela i kierownicy zapewni optymalną pozycję każdemu kierowcy. Fotele przednie wygodne i dobrze wyprofilowane. Plus za dużą szerokość wnętrza (żadnego trącania łokciami). Z tyłu, jak dla mnie wystarczająca ilość miejsca ale do Superba daleko. Genialny system składania oparcia tylnej kanapy jednym palcem od strony bagażnika!
~Tofikkiller
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Jak wcześniej w ergonomii. Jest super. Wszystko mają swoją przestrzeń. Siedzą wygodnie i na tą chwilę nikt z pasażerów nie miał ochoty na wysiada. Jednorazowo 624 km W 6 godzin z Hanoveru do Wroclawia na raz, a wieczorem impreza do 3-ej nad ranem. Zero zmęczenia czy bólu. . No może po imprezie.. ale na to to aspirin i spoko.
~bary@rowery.wroc.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Duzo przestrzeni z przodu dla pasazera i kierowcy,z tylu troche mniej- 4 osoby podrozuja w komfortowych warunkach. Nie naleze do osob malych i dlatego tez nie rozumiem poprzedniej opini,ze auto jest dla malych japonczykow ;) Mnie przestrzeni w zupelnosci wystarcza.Przestronniej niz w RAV4 (wzrost 180 cm)
~kontakt@bogdan3.gigabox.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Wszystko byłoby OK, miejsca niby doscyć, tylko, że siedzenia przydały by się odrobinę wygodniejsze i większe siedziska. Samochód niby duży a brak miejsca nad głowami w szczególności w modelu z szyberdachem. Samochód nietuzinkowy, ale tych kilka drobiazgów skutecznie psuje ogólny obraz.
~Krzysztof-Bielsko
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Przesiadłem sie z Rav 4 , wiem jak mało miejsca może być w SUVie. CX-7 bije na głowe moje poprzednie auto. Mimo że nie jestem wysoki w RAV 4 ciasno było zawsze, nie mówiąc o pasażerach z tyłu, w Mazdzie jest jak w sam. osobowym :)
~kenwo@o2.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Duża ilość miejsca dla max 4 osób , przedni fotel kierowcy dość spory wybór ustawień , pasażera niestety już ustawiany manualnie i bez możliwość zmiany wysokości, tylna cześć ma sporo miejsca , dobrze wyprofilowaną \"kanapą\"
~moran502 malpa wp.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Przestrzeń dla pasażerów bardzo dobra (nawet wysokich). Przestrzeń kierowcy mieści się w dziale ergonomia i tam moja opinia. Również potem moja opinia dla przestrzeni dla psa w bagażniku.
~Jarek456
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Przestrzeń zadowalająca. Z przodu jak i z tyłu jest bardzo dużo miejsca, szczególnie na nogi. Bagażnik jak na wymiary auta nie należy do największych, ale jest całkiem pakowny.
~Kaarol
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Bardzo słabo,z przodu jest jeszcze całkiem w porządku ale z tyłu to miejsca jak w golfie krótko i wąsko, bagażnik z wysokim progiem załadunku i jest mały