Lista ocen Mazda CX-7 (48) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ozyrys4@hotmail.com
SUV 2.3 258KM 190kW
Moim zdaniem absolutna rewelacja cenowa. około 20.tyś drożej od rozsądnego modelu CR-V a proponuje tylko wsiąść w odstepie paru minut do jednego i drugiego...i już nie ma dylematów co kupić(ja nie miałem) pomijam kwestie mocy i wygladu aut bo nie ma o czym pisać. Krótko - auto za około 140 tyś które jeżdzi i wygląda jak wóz za ponad 200 tyś.
~tk
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Po wydaniu 160 tys. zł zamiast cieszyć się nowym autem cały czas odczuwam dyskomfort związany z opisanymi problemami. Ponadto dealer sprzedający tak drogie auta powinien przynajmniej próbować pomóc klientowi. W moim przypadku zgłoszenie usterek spotkało się z komentarzem, że serwis nie potrafi zrobić lepiej niż zrobiła fabryka.
~mk
SUV 2.3 258KM 190kW
Nabyłem wersję przedliftingową uzyskując spory rabat. Przy tej cenie absolutnie bezkonkurencyjny. Można oczywiście kupić w tej cenie podobnie wyposażoną i szybszą limuzynę klasy D (np. Opel Insygnia Turbo 220 KM) ale SUVa nie!. Przy tym silniku i wyposażeniu konkurencyjne SUVy szwedzkie i niemieckie są o dobre 50.000 droższe!
~jarecki
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Mimo że 155 tys to dużo kasy to w tej klasie aut (4,7 metra długosci, wiec czesto IMO niesłusznie porównywanych z jakimis Kugami, Sportageami itp) za te pieniądze takie wyposażenia sie nigdzie indziej nie dostanie. Wyposażenie w tej cenie juz kompletne, łacznie z lakierem, skórzaną tapicerka itp.
~Kriss
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
W tym segmencie tak dużo za mniejsze pieniądze może zaoferować tylko Forester, ale ze znacznie gorszym silnikiem benzynowym. Porównywalne jest też Mitsubishi Outback. Poza tym jedynie konkurencja koreańczyków. W Audi Q5 za te pieniądze można mieć co najwyżej wyposażenia Ursusa C360.
~Krzysztof Chris Plucisz
SUV 2.3 244KM 179kW
Jakosc za ta cene jest chyba jak w sam raz , ogladalem inne samochody typu BMW czy Acura lub Lexsus i Mazda napewno dorownuje im jakoscia a przebija cena oczywiscie mam na mysli rozsadna cene w tej klasie pojazdow . Moje auto w sumie w tej wersji ktora posiadam kosztowalo 32tys.$
~Jarek456
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Jak na tak duże auto, z fajnym, dużym silnikiem, bardzo komfortowe, uważam, że jej jakość jest nawet wyższa niż odpowiadająca jej cena. Z uwagi na brak dalszej produkcji tego modelu, i nie wielką popularność cena potrafi być całkiem atrakcyjna.
~Kaarol
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
słaba, samochód nie kosztuje mało a jakość materiał,ów nie powala, szybko wyciera się kierownica i przyciski na kierownicy a dywaniki są jak w maluchu nie da się ich normalnie odkurzyć, lakier rysuje się od byle gałązki deska rozdzielcza zaczyna poskrzypywać
~kontakt@bogdan3.gigabox.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Świetny duży samochód ale niestety dla małych ludzi. A miało być tak pięknie. Mazda msi się nauczyć jeszcze robić auta dla europejczyków. Wnętrze trochę "siermiężne", Gdyby nie to wszystko można by dać ocenę "6", bo by zasłużyło naprawdę.
~MMMM
SUV 2.3 258KM 190kW
Pod względem przebytych napraw, wydanych pieniędzy, ciągle mieliśmy nadzieję że to już ostatnia tak droga naprawa i będzie lepiej- nie będzie. Wierzcie mi. Auto potrafiło jeździć max pół roku bez żadnej naprawy.