Lista ocen Mazda CX-7 (50) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moran502 malpa wp.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Bez zarzutu, wydajna wentylacja i klimatyzacja, ale dopiero po zimie będzie moja pełna ocena. Okazuje się że stosowanie klimy dwustrefowej to tylko trick marketingowy wielu marek aut. Tutaj nie ma żadnej dwustrefowości no bo przecież pasażerowie nie mogą być organizmami zmiennocieplnymi. A auto to nie terrarium.Miałem klimę dwustrefową i to prawie nie miało żadnego znaczenia ,musiałyby być jakieś przegrody aby to zdawało egzamin.
~kenwo@o2.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Jest dobrze jak i w polskich warunkach \"rewelacyjnego klimatu\" i nieco cieplejszych miejsc w cześć europy ,Duży problem z dostępem do filtra kabinowego , umieszczony on jest w miejscu za przednim schowkiem , co niestanowi żadnego problemu , problem zaczyna się w momencie kiedy chcemy filtr wyciągnąć, część filtra zasłonięte plastikiem części deski rozdzielczej.O_o ????
~Tofikkiller
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Klima jednostronna. Szybko dopasowuje temperaturę w aucie do ustawionej. Jest cichą i nie namową. Mogła by być dwu strefa. Na tą chwilę jest jak w M6. Brakuje Webast. Bo w zimie ta opcja była super w szu ste diesla. Fotele ogrzewają sie po 5 minutach od uruchomienia grzania.
~Robert
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Pod tym wzgledem nie można narzekać. dwa tryby pracy kompresora gwarantuja czyste nie zaparowane szyby oraz efektywne chlodzenie latem. Auto dzieki wodnej chłodnicy egr zimą tez szybko zaczyna nadmuchiwac ciepłe powietrze do srodka kabiny.
~MMMM
SUV 2.3 258KM 190kW
Jest całkiem ok, jedyne co zawsze zastanawia Mnie w tym modelu to to, że w temperaturach zerowych i minusowych zawsze odczuwałam napływ zimnego powietrza do kabiny. Zagadki tej nie udało mi się rozwiązać. Grzanie ok, klima ok.
~Dziadek
SUV 2.3 258KM 190kW
Świetnie działa.Jedyny minus za brak regulacji strefowej.W naszej strefie klimatycznej przydałoby się podgrzewanie strefy spoczynkowej wycieraczek.Ale to dotyczy prawie wszystkich samochodów.
~sedael
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Fotele z ogrzewaniem - bardzo przydatne zimą, klimatyzacja działa bez zarzutu, ogrzewanie zimą dość szybko nagrzewa całe auto. Przydałoby się ogrzewanie kierownicy...
~takijedenzestolycy2
SUV 2.3 258KM 190kW
szybko nagrzewa przednią szybę, dobrze że są podgrzewane siedzenia, klima ok, dzięki temu że ją regularnie serwisuje, z tyłu przydałyby się dodatkowe nawiewy dla pasażerów
~Krzysztof-Bielsko
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Bardzo dobrze sie nagrzewa dzięki dodatkowemu układowi dogrzewania silnika , który załącza sie automatycznie przy niskich temperaturach, chyba można go rozbudować jak Webasto!

Usterki Mazda CX-7

Mazda CX-7 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ozyrys4@hotmail.com
SUV 2.3 258KM 190kW
Narazie tylko klima chodzi... i chodzi bardzo dobrze -rozkład i regulacja wylotów nawiewu bardzo dobra. Mały minus za brak dwóch stref. Ogrzewanie do sprawdzenia w zimę dopiero.