Lista ocen Mazda MX-30 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
SUV Elektryczny 35.5kWh 145KM 107kW
Jakość... mam z tym problem, ponieważ płacąc za samochód grubo ponad 100 tys zł. spodziewałem się lepszego spasowania elementów wnętrza. Cały czas do uszu dochodzą dziwne dźwięki od plastików, które cięzko namierzyć (nawet dla serwisu); niby pierdoła, a jednak irytuje.
~Adam
SUV Elektryczny 35.5kWh 145KM 107kW
Jak ja kupowałem z dotacja koszt auta w wersji hikari 108 tys z dotacja. Za tyle nic ciekawszego i tańszego w utrzymaniu nie dostaniemy
~M. Gostyński
SUV Elektryczny 35.5kWh 145KM 107kW
Dobra jakość wykonania, dobre materiały wykończeniowe, świetne wyposażenie. , bliżej klasy premium
~Marcin Gostyński
SUV Elektryczny 35.5kWh 145KM 107kW
Uważam , że w tym przypadku cena w stosunku do wyposażenia, komfortu jazdy i ergonomii adekwatna
~Andrzej
SUV Elektryczny 35.5kWh 145KM 107kW
Mogłaby być trochę tańsza. Ale mazda jednak trzyma cenę